V úterý byl spuštěn prodej vstupenek na přímý přenos z Malého divadla. Kvůli nařízení vlády je počet lístků limitován na pouhých 40 kusů. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně divadla nebo na e-vstupence. Cena jedné vstupenky je 350 korun.

Kromě možnosti vidět samotný proces natáčení na živo, dostanou diváci také exkluzivní dárky. Divadlo pro návštěvníky připravilo seriálová trička a památeční placky. Navíc budou smět zasáhnout do děje osmého dílu seriálu hlasováním. Po závěrečné děkovačce bude na programu ještě beseda diváků s tvůrci seriálu.

Boss Babiš. Satirické představení na motivy knihy novináře Jaroslava Kmenty v režii Jana Julínka a Jana Noska Nováka z divadla RePublika sklidilo i v Jablonci velký ohlas.
První divadlo zahájilo program. Pod rouškami a s Babišem

„Přímý přenos začíná na online kanálech Divadla F. X. Šaldy v 18:50, program na Malém divadle ale pro diváky v hledišti začíná již v 18:45, aby mohli nasát celý proces online přenosu. Přítomnost návštěvníků v prostorách divadla se bude řídit bezpečnostními pokyny, které platí z důvodu mimořádných opatření. Zůstává tak zavřený bar i šatna, všichni musí u vstupu použít dezinfekci rukou a mít nasazenou ústní roušku. Rozestupy v hledišti budou koordinovány uvaděčkami přesně podle pokynů Ministerstva zdravotnictví,“ uvedla vedoucí marketingu divadla Michaela Pompová.

Odkaz na YouTube kanál divadla najdete - ZDE. Odkaz na facbebookový profil divadla najdete - ZDE.


První online divadelní seriál OPERACE ARCHA
Bláznivá komediální fikce, ve které jde o záchranu celého lidstva. Děj se odehrává v Liberci. Zapálený profesor Technické univerzity (Martin Polách) se sedmi superhrdiny s mimořádnými super-schopnostmi, mají přežít konec světa v nejtajnějším podzemí Liberecké radnice. Scénář byl psán díl od dílu vždy od pondělí do středy na základě námětů diváků dramaturgy Lenkou Chválovou a Jiřím Janků. Režii má na starosti umělecký šéf činohry divadla Šimon Dominik. O hudbu a hudební doprovod se postaral Marek Ottl. Předchozí díly online seriálu je možné zdarma shlédnout zde, na YouTube kanálu nebo na facebookovém profilu divadla.
Zdroj: Divadlo F. X. Šaldy