Čarodějnické vatry se zítra rozhoří na mnoha místech Liberecka. Někde vzplane vatra a bude připravena zábava a opékání buřtů, jinde spojili program i s lampionovým průvodem nebo zábavným programem pro nejmenší. Stačí si jen vybrat.

ČÁRY U ARÉNY

Kde: Liberec, horní parkoviště u Home Credit Areny
Začátek v 17 hodin.

Tradiční akce nabídne velkolepé pálení čarodějnic. Během večera se můžete těšit na několikametrovou vatru s čarodějnicí, živou hudbu nebo na ohňostroj. Kromě nezbytné hranice s čarodějnicí nebudou chybět menší ohně pro opékání, připraven je bohatý doprovodný program především pro malé návštěvníky.

SLET ČARODĚJNIC

Kde: U Krakonoše, Březinova 30, Liberec 5
Začátek v 13 hodin.

Vystoupení loutkového divadla pro děti, soutěže, hon na čarodějnice, promítání pohádek a křtiny malého beránka Flíčka. Pro dospělé zahraje country kapela Šance. Speciality na grilu a retro diskotéka. Chybět nebude vatra.

ČARODĚJNICE LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD

Kde: náměstí Dr. E. Beneše, dětský koutek v Lidových sadech, Liberec
Začátek ve 20 hodin.

Sraz lampionového průvodu na náměstí, průvod poté půjde do dětského koutku. Ve 20.30 hodin společně upálí účastníci čarodějnici. Noční jízdy vláčkem a na ruském kole. Chybět nebude táborák a opékání špekáčků.

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Kde: Autokemp Pavlovice
Začátek odpoledne.

Slet čarodějů a čarodějnic v autokempu. Po setmění vyrazí lampiónový průvod a bude zapálená vatra, na místě si můžete zakoupit buřty. Ve 20 hodin začne hrát skupina ABC band.

VRATISLAVICKÉ ČARODĚJNICE

Kde: parkoviště před KC Vratislavice 101010 a lesopark'
Začátek v 18 hodin.

Sraz je na parkovišti, odsud vyrazí lampionový průvod ulicí Nad Školou a poté do lesoparku. Připraveny jsou soutěže např. o nejhezčí masku a nejoriginálnější lampión. Děti dostanou vuřt na opékání zdarma, bude malování na obličej, opékané sele, hudba i ohňostroj a samozřejmě zahoří vatra.

SPORTOVNÍ DEN A PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Kde: sportovní areál TJ Viking, Pilínkov
Začátek v 9 hodin.

Od 9.30 hodin sportovní program nohejbal, volejbal, pěší výlet, cyklo výlet. Od 16 hodin dětské hry a soutěže. Od 17.30 hodin zapálení ohně, čarodějnice, opékání buřtů.

Jednorázové vstupné za dospělou osobu 50 korun, pro děti vstup zdarma.

ČARODĚJNICE V HEJNICÍCH

Kde: Camp v Hejnicích
Začátek v 17 hodin.

Soutěž o nejhezčí čarodějnici, soutěže pro děti, opékání buřtů, pálení vatry po setmění.

HRÁDECKÁ ČARODĚJNICE

Kde: hasičská louka, Hrádek nad Nisou
Začátek v 19 hodin.

Zahraje skupina Náhodné setkání, na místě nealko pivo i stánek s vínem. Buřty, klobásy, kytary s sebou.

FRÝDLANTSKÉ ČARODĚJNICE

Kde: autokemp pod zámkem, Frýdlant
Začátek v 17 hodin.

Sraz na náměstí T. G. Masaryka v 17 hodin, masky, košťata, lampiony s sebou. Poté vyrazí průvod s čarodějnicemi směr autokemp. Soutěže o ceny, vyhodnocení nejlepší masky večera. Bohaté občerstvení zajistí SDH Frýdlant, na místě dobroty, k poslechu i k tanci zahraje hudba DJ Tommy.

PÁLENÍ ČARODĚJNIC NA BULOVCE

Kde: bulovské hřiště
Začátek v 18 hodin.

Sraz čarodějů a čarodějnic je v 18 hodin před Obecním úřadem Bulovka. Čeká vás malé překvapení, poté půjde průvod společně na hřiště, kde si můžete opéct buřty a zatančit si. Vatra bude zapálena po setmění, cca ve 20.30 hodin.

STAVĚNÍ MÁJKY A PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Kde: náměstí T. G. Masaryka, kluziště, Hodkovice n. M.
Začátek v 19 hodin.

Společné zdobení věnce na náměstí T. G. Masaryka, každý si může přinést vlastní pentli o délce min. 150 cm. V 19.30 hodin členové horolezeckého oddílu upevní ozdobený věnec a ručně postaví májku pomocí lan.

Seřazení lampiónového průvodu a společná cesta na kluziště. Ve 20.15 hodin začátek programu na kluzišti, včetně vyhlášení nejkrásnější čarodějnice.

ČARODĚJNICE A LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD

Kde: za hasičskou zbrojnicí, Chrastava
Začátek v 18 hodin.

Odchod v 18 hodin z náměstí, vatra vzplane za hasičskou zbrojnicí. K poslechu zahraje skupina Septima, občerstvení zajištěno. Skákací hrad pro děti zdarma.

TRADIČNÍ PÁLENÍ VATRY

Kde: koupaliště, Raspenava
Začátek v 18 hodin.

Soutěž o nejlepší masky čarodějnic, soutěže pro děti, vystoupení skupiny historického šermu Grex-Sever Liberec, ohnivé vystoupení skupiny Fireshow Jablonec.