Předchozí
1 z 7
Další

Liberecká iQLandia.Liberecká iQLandia.Zdroj: se svolením liberecké iQlandiaDo iQlandie zdarma a bubliny za vysvědčení 

Kde? iQlandia Liberec
Kdy? V pátek 30. června
Proč? Přijďte si užít den předávání vysvědčení do iQLandie v Liberci. Na parkoviště přijede Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje a jeho stroje začnou chrlit bubliny. Těšit se můžete i na maskota RobiQa a obří bublifuky. 
Co se platí? za doprovodu platícího dospělého dostanete 1 dětský vstup po předložení vysvědčení dítěte; vstup na parkoviště zdarma.

Zoo Liberec.Zoo Liberec.Zdroj: Deník/Martin ŠtefanovDo zoo za pětku 

Kde? Zoo Liberec
Kdy? V pátek 30. června
Proč? Oslavte konec školního roku a začátek prázdnin mezi zvířaty v liberecké zoologické zahradě. Mezi poslední novinky patří nové voliéry s papoušky nestor kea, zrekonstruovaný pavilon opic či jedna z největších kolekcí žab v českých zoologických zahradách.
Co se platí? Všichni žáci základní a středních škol, kteří se na vstupu prokáží aktuálním vysvědčením, budou mít vstup do zoo za 10 Kč.

Funpark se otevřel v pátek 30. července.FunparkZdroj: Centrum BabylonBabylonské léto

Kde? Babylon v Liberci
Kdy? Od úterý 4. července do 31. srpna
Proč? I pro letošní letní prázdniny si pro návštěvníky nachystali v Babylonu pestrý doprovodný program ve vodě i na souši.Součástí jsou například ochutnávky potápění, aqua dance, aqua games, letní opičárny ve Funparku či roztančený animační program.
Co se platí? Na všechny akce je vstup zdarma v rámci vstupného.

Zubačka v Kořenově zahájila novou sezónu jízdami historických vlaků a dětským dnemZdroj: Jindřich BerounskýZahájení prázdnin na Zubačce

Kde? Kořenov
Kdy? V pátek sobotu 1. a v neděli 2. července
Proč? O prvním červencovém víkendu zahájí prázdniny na Zubačce. Zájemci se mohou těšit na zvláštní ozubnicové vlaky i parní vlaky z Kořenova do Szklarské Poręby. V Kořenově bude zahájena výstava Legiovlaku. V Kořenově také můžete navštívit Muzeum ozubnicové dráhy a Výtopnu Kořenov. Bohaté občerstvení je tu samozřejmostí.
Co se platí? jízdné

Začaly Jablonecké tóny, hraje a zpívá se u Centralu, Jelen večer na náměstí Jablonec n. N. - V rámci Jabloneckých tónů a ZUŠ Open žáci Základní umělecké školy Jablonec spolu s učiteli naplnili hudbou a tancem chodby jabloneckého obchodního centra Central Zdroj: Radka BaloghováVítání prázdnin

Kde? OC Central Jablonec nad Nisou
Kdy? Ve čtvrtek 29. června
Proč? Zábavný odpolední program pro všechny, kteří už se těší na prázdniny ve spolupráci se ZUŠ Jablonec nad Nisou. Společně se rozloučí se školním rokem, vyrobí dárečky pro paní učitelky a krásné desky na vysvědčení. Celým odpolednem budou hudebně provázet žáci základní umělecké školy. 
Co se platí? Vstup je zdarma. 

Na hradě Grabštejně končí turistická sezonaHrad GrabštejnZdroj: Deník/Alexandr VanžuraVítání léta na Grabštejně

Kde? Hrad Grabštejn
Kdy? V sobotu 1. července
Proč? Začínají prázdniny a léto je v plném proudu. Novinkou letošní sezóny je zpřístupnění dosud veřejnosti uzavřeného bordel koutku - přízemní místnosti v bergfritové věži. Atypická kruhová místnost s tajemným nádechem se stane originální galerií Věž. Organizátoři si připravili letní večerní program - hudební koncerty, vernisáž a výstup do věže. 
Co se platí? 160 korun bez večerní prohlídky/se speciální kastelánskou prohlídkou 300 korun

Přehlídka studentských kapel Škola rocku na vodním hradě Lipý v České LípěPřehlídka studentských kapel Škola rocku na vodním hradě Lipý v České LípěZdroj: Adam Petr SkokanPo vysvědčení na Školu rocku!

Kde? Na Vodním hradě Lipý v České Lípě
Kdy? V pátek 30. června
Proč? Skvělé zakončení školního roku se Školou rocku pro starší školáky, studenty.
Vystoupí kapely: Lithium, Nox Omen, 4FU, Alloys, Inkonvens, Pondělí 18.00, Papírová Brčka, Kings of the Ashes a řadu dalších.
Co se platí? 100 korun