První rodina bydlí v pronajatém domě 2+1 v Liberci a tvoří ji sedmadvacetiletá prodavačka Eva, její šestatřicetiletý partner Lukáš, který pracuje v nemocnici, a společná tříletá dcera Izabela. Ve střídavé péči s nimi žije i Evin šestiletý syn Jakub. Partneři jsou spolu čtyři roky a do Výměny manželek je přihlásila Eva. Chtěla by změnit Lukášovo chování ke Kubíkovi a aby přestal být takový pedant na úklid.

Liberecká účastnice reality show zamíří do Děčína, kde v bytě 4+kk žijí druzí účastníci Výměny manželek. Simoně je třicet osm let a je terénní pečovatelkou. Popeláři Pavlovi je třicet devět let. V domácnosti s nimi žije patnáctiletá Natálie, devítiletý Jakub a osmiletý Sebastián. Do pořadu rodinu přihlásil Pavel, protože si chtěl vyzkoušet, jak to chodí v jiných rodinách. „Simoninou motivací byla finanční odměna za účast v pořadu. Simona a Pavel se poznali před pětadvaceti lety. Pavel si ale s jinou ženou pořídil Natálku, přestěhovali se do Anglie, kde se jim narodili další dvě děti. Po třinácti letech se vrátili do Česka, rozešli se a Pavel opět potkal Simonu, která už měla dva syny. Nyní jsou spolu už dva roky,“ řekl PR manažer televize Nova Daniel Maršalík.

Liberečtí policisté pátrají po totožnosti neznámého muže.
Poznáváte muže na fotografiích? V libereckém Kauflandu ukradl peněženku

Eva má z nového bydlení dobrý pocit, ocenila vkus rodiny. Vadí jí ale koleje v blízkosti domu, protože projíždějící vlaky ji v noci budí. Zatímco první ráno chválí děti za to, jak jsou hodné, už odpoledne zjišťuje, že není dobré dávat na první dojem. Děti dokážou být velmi energické a dočasný manžel by si přál, aby na ně byla přísnější. Tématem sváru dočasných partnerů je nepořádek, který vzniká při vaření.

Děčínské mamince se v novém bytě líbí. Mezi její úkoly patří vodit děti do školy a školky a hned první den přizná, že denně by to dělat nechtěla. „Simona má pocit, že Lukáš neví nic o své domácnosti, že vše tam asi zařizuje Eva. Při rozhovoru s ním, že dozvídá, že Lukáš své partnerce Evě byl nevěrný, ale krizi už překonali. Později se také dozvídá, že Lukáš je díky blbosti v mládí v insolvenci. Simoně Lukáš přijde nečitelný, moc se v něm vlastně nevyzná,“ dodal Maršalík.

Další podrobnosti divákům TV Nova odhalí už ve středu ve 20:20.

Mohlo by vás zajímat: FOTO, VIDEO: Svoboda i krása. Burlesky předvedly pod Ještědem umění svádění

Zdroj: Jiří Louda