Služby mohou využít samoplátci i lidé, kterým doporučí testy lékař. Vždy je nutné se ale přede objednat v online rezervačním systému, který je dostupný na webu www.synlab.cz/covid-19. Otevírací doba odběrového místa je od 7.00 do 15.00 hodin a pracovní tým bude schopný denně odbavit až 150 objednaných pacientů.

Samoplátci mohou na odběrovém pracovišti za odběr pro vyšetření přímého průkazu infekce SARS-CoV-2 zaplatit platební kartou. Cena testu je 1 756 Kč bez potvrzení bezinfekčnosti, s potvrzením o 100 Kč více, tedy 1 856 Kč.

O společnosti SYNLAB
Společnost synlab czech s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny SYNLAB Group, která působí ve více než 40 zemích světa a zaměstnává téměř 20 tisíc lidí. V České republice SYNLAB poskytuje komplexní služby v oblasti laboratorních vyšetření. Zajišťuje provoz 26 vlastních ambulancí, přes 65 odběrových pracovišť a 11 laboratoří v celé ČR a také svoz materiálu z nemocnic, od praktických i odborných lékařů a ambulancí. Poskytuje okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi i potřebné odborné poradenství. Více informací o laboratořích se dočtete na webových stránkách www.synlab.cz/covid-19.