Studentům se představily univerzitní spolky a zájemci si mohli vyzkoušet celou řadu aktivit. Nechyběly ani soutěže a občerstvení. O hudební program se postaraly kapely TULBand, Potomek, Meredith Hunter či Roadkill Souls. Hvězdou večera byl liberecký rodák a rapper Paulie Garand.

Letos poprvé také na základě Memorandu o spolupráci došlo k propojení mezinárodního festivalu sportovních filmů Sportfilm a liberecké univerzity. Večer se v aule budovy G uskutečnil galavečer spojený s předáváním cen vítězným filmům. „Jsme nadšení ze spolupráce této akce s naší univerzitou, a zejména s katedrou tělovýchovy a sportu. Naši studenti budou vypomáhat na akcích Sportfilmu v průběhu celého roku a zapojí se i po tvůrčí stránce,“ okomentoval spolupráci rektor univerzity Miroslav Brzezina.

Přední česká mezzosopranistka Markéta Cukrová.
Festival mění program. Nemocného Frederiksena nahradí Markéta Cukrová

Součástí festivalového dne na TUL byla také konference Mental Health. Moderoval ji sportovní komentátor Jakub Bažant a mikrofonu se mezi jinými chopili kouč vrcholových sportovců Marián Jelínek, horolezkyně Klára Kolouchová či dvojnásobný skikrosový mistr světa Tomáš Kraus.