1/15

CRAZY Handmade

Proč jste se rozhodli Tatrhů účastnit?
Tatrhy jsou jedna z mích nejoblíbenějších akcí a jako bonus lokální, vždy se na ně ráda vracím.Úžasná atmosféra, vždy skvělá organizace a spoustu báječných lidí na jednom místě.

Můžete přiblížit svou tvorbu? Jaké výrobky, produkty si budou moci ve vašem stánku zájemci prohlédnout, popřípadě koupit?
Už 11. rokem vystupuji pod značkou CRAZY HANDMADE a věnuji se především výrobě originálních, a tak trošku bláznivých dřevěných šperků. Každý kousek je originál a na své si přijde většinou každý. Mimo jiné u mě naleznete veselé náramky pro děti i dospělé se základem z českého křišťálu a v tuto chvíli i pár jedinečných ledvinek z limitované edice. V zimě také háčkované čelenky a čepky, u kterých to před jedenácti lety celé začalo. Svou tvorbou se snažím podporovat místní podnikatele, od kterých odebírám komponenty potřebné k výrobě, a jít směrem, který je šetrný k přírodě a používat především recyklovatelné materiály.

V čem vidíte sílu podobných regionálních akcí, jako jsou například právě Tatrhy?
Vždy zde potkám spousty přátel, se kterými se už jen tak nesetkáme, a seznámím se s dalšími zajímavými lidmi z mého okolí. Díky tomu pak vznikají parádní komunity regionálních tvůrců.

loading
arrow_left Předchozí
1/15
Další arrow_right