Na začátku se proti sobě postaví dva týmy, z nich jeden tvoří známé tváře. Mezi nimi nebude chybět i známý liberecký zpěvák Sebastian Navrátil. Ten vstoupil do podvědomí veřejnosti svým hitem Toulavá, videoklip k písni vznikal v bývalých městských lázních, kde aktuálně sídlí liberecká galerie. Jak uvedl ve svém medailonku dvaatřicetiletý soutěžící, chce, aby ho lidé poznali takového, jaký je, tedy soutěživý, citlivý a průbojný. Podle svých slov se dokáže dobře vcítit do situací a lidí. „Bude mi nejvíce chybět domov, moje máma, přítelkyně a kočky. Ve hře chci být svůj a dělat věci tak, jak je cítím,“ zdůraznil Navrátil.

Ilustrační foto. Elektrobus bude jezdil ulicemi Liberce.
Vlaštovka elektromobility. Liberecký dopravní podnik koupil první elektrobus

Označil se za kluka z ulice, který už zažil spoustu nekomfortních věcí. Největší obavu má z toho, co se bude dít, až nebude jíst sedm dní. „Nikdy jsem se neviděl s vousy, takže to možná bude extrémně vtipný,“ dodal.

Mezi další členy VIP kmene Titánů, který má červenou barvu, patří například herečka Ivana Jirešová, tanečník Martin Prágr, podnikatelka Ornella Koktová či účastnice pořadu Love Island Rachel Karnížová a komik Martin Mikyska.

Mohlo by vás zajímat: 11 pacientů, 90 minut. Žhářský útok prověřil traumaplán liberecké nemocnice

Zdroj: Deník/Jiří Louda