Natáčení začalo krátce po dvanácté hodině před divadlem F. X. Šaldy. Kvůli filmování se i dočasně omezila doprava na ulici vedoucí přes náměstí Dr. E. Beneše.
„Natáčení probíhá již třetí den. Nejprve se filmovalo v Praze, poté na vesnici v blízkosti Prahy a poslední záběry zakončujeme v Liberci. Reklama bude nabitá tanečními choreografiemi," poskytl informaci Deníku filmhunter Martin Vinař.

1000 Tolik peněz si vydělá za jeden natáčecí den komparzista hrající v reklamě na dodávku elektřiny, která se natáčela v Liberci.

K natočení reklamy byl zapotřebí kompars, který se skládal ze stovek mladých lidí, jejichž úkolem bylo radostně a skotačivě přebíhat přes silnici. Mezi figuranty se dostal například student Ondřej Kalenský.

„O hraní v této reklamě jsem se dozvěděl od kamarádky z internetu. Dalo se zvolit natáčení buď půl dne nebo na 12 hodin. Já jsem si vybral celodenní natáčení, za které si vydělám tisíc korun," sdělil mladý komparsista. Celkový náklad na výrobu reklamního spotu se odhaduje na 2,5 až 3 miliony korun. Reklama by v televizním vysílání měla běžet již za 14 dní.autor: Martin Bláha