LIBERECKO

Liberec, kostel sv. Antonína Velikého, 16:00 a 24:00

Liberec-Hanychov, kostel sv. Bonifáce, 16:00

Liberec-Rochlice, kostel sv. Jana Křtitele, 22:00

Liberec-Ruprechtice, kostel sv. Antonína Paduánského, 16:00 a 24:00

Bílý Kostel nad Nisou, kostel sv. Mikuláše, 15:00

Černousy, kostel sv. Vavřince, 22:00

Český Dub, kostel Seslání Ducha svatého, 24:00

Dlouhý Most, kostel sv. Vavřince, 16:00 a 22:00

Frýdlant, kostel Nalezení sv. Kříže, 16:00 a 24:00

Hejnice, bazilika Navštívení Panny Marie, 24:00

Hodkovice nad Mohelkou, kostel sv. Prokopa, 22:00

Horní Řasnice, kostel Neposkvrněného početí Panny Marie, 15:00

Hrádek nad Nisou, kostel sv. Bartoloměje, 20:00

Chrastava, kostel sv. Vavřince, 22:00

Jablonné v Podještědí, bazilika sv. Vavřince a sv. Zdislavy, 24:00

Jeřmanice, kostel sv. Anny, 14:30

Jindřichovice pod Smrkem, kostel Nejsvětější Trojice, 17:00

Krásný Les, kostel sv. Heleny, 21:00

Kryštofovo Údolí, kostel sv. Kryštofa, 21:00

Křižany, kostel sv. Maxmiliána, 21:00

Mníšek, kostel sv. Mikuláše, 15:00

Nové Město pod Smrkem, kostel sv. Kateřiny, 22:00

Raspenava, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 21:00

Rynoltice, kostel sv. Barbory, 22:00

Stráž nad Nisou, kostel sv. Kateřiny Alexandrijské, 22:30

Světlá pod Ještědem, kostel sv. Mikuláše, 24:00

Vlastibořice, kostel sv. Kateřiny, 16:00

Vratislavice nad Nisou, kaple Vzkříšení, 16:00 a 22:00

Zdislava, kostel sv. Jana Křtitele, 22:30

JABLONECKO

Jablonec nad Nisou, kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova, 16:00 a 24:00

Albrechtice, kostel sv. Františka z Pauly, 22:00

Bedřichov, kostel sv. Antonína Paduánského, 24:00

Desná, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 22:30

Horní Maxov, kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova, 24:00

Horní Polubný, kostel sv. Jana Křtitele, 21:00

Krásná, kostel sv. Josefa, 24:00

Lučany nad Nisou, kostel Navštívení Panny Marie, 16:00

Příchovice, kostel sv. Víta, 24:00

Rychnov, kostel sv. Václava, 22:00

TanvaldŠumburk nad Desnou, kostel sv. Františka z Assisi, 17:00

Velké Hamry, kostel sv. Václava, 20:00

Zásada, kostel sv. Prokopa, 20:00

Zlatá Olešnice, kostel sv. Martina, 20:00

Železný Brod, kostel Nejsvětější Trojice, 22:00

Železný Brod, kostel sv. Jakuba Většího, 24:00

SEMILSKO

Bozkov, kostel Navštívení Panny Marie, 24:00

Chuchelna, kaple sv. Antonína Paduánského, 15:00

Loučky, kostel sv. Antonína Paduánského, 16:00

Paseky nad Jizerou, kostel sv. Václava, 22:00

Přepeře, kostel sv. Jakuba Staršího, 24:00

Roprachtice, kostel Nejsvětější Trojice, 17:00

Semily, kostel sv. Petra a Pavla, 24:00

Tatobity, kostel sv. Vavřince, 21:00

Turnov, kostel sv. Mikuláše, 16:00

Vysoké nad Jizerou, kostel sv. Kateřiny, 24:00

ČESKOLIPSKO

Bezděz, kostel sv. Jiljí, 24:00

Cvikov, kostel sv. Alžběty Uherské, 22:00

Česká Lípa, bazilika Všech svatých, 22:00

Doksy, kostel sv. Bartoloměje, 16:00

Dubá, kostel Nalezení sv. Kříže, 20:30

Dubá-Deštná, kostel sv. Václava, 16:00

Dubnice pod Ralskem, Narození Panny Marie, 21:00

Horní Police, kostel Navštívení Panny Marie, 21:00

Horní Prysk, kostel sv. Petra a Pavla, 24:00

Jezvé, kostel sv. Vavřince, 24:00

Kamenický Šenov, kostel Narození sv. Jana Křtitele, 16:00

Kravaře, kostel Narození Panny Marie, 17:00

Kunratice u Cvikova, kostel Povýšení sv. Kříže, 20:30

Mařenice, kostel sv. Máří Magdaleny, 21:00

Mimoň, kostel sv. Petra a Pavla, 16:00 a 24:00

Noviny pod Ralskem, kaple Nejsvětější Trojice, 14:00

Nový Bor, kostel Nanebevzetí Panny Marie, 24:00

Polevsko, kostel Nejsvětější Trojice, 16:00

Skalice u České Lípy, kostel sv. Anny, 22:00

Stráž pod Ralskem, kostel sv. Zikmunda, 22:00

Tuhaň, kostel sv. Havla, 22:00

Velký Valtinov, kostel sv. Jana Nepomuckého, 22:30

Volfartice, kostel sv. Petra a Pavla, 18:00

Zahrádky, kostel sv. Barbory, 21:00

Zákupy, kostel sv. Fabiána a Šebestiána, 16:00