Škoda, že Hrádek nedokázal dotáhnout do zdárného konce dobře rozehraný zápas ve Velkých Hamrech. Domácím vycházely standardky, a proto také vyhráli. Chrastava musela v Bozkově tvrdě dřít, aby si odvezla všechny body. Ty nakonec má, hlavně zásluhou hattricku Jiřího Štajnera. Višňové chybějí zranění Studnička, Holuba a Koudelka. Bylo to znát, protože drtivá většina šancí s Brodem nebyla pořádně zakončena a zápas měl skončit klidně 7:2. Pěnčín-Turnov B remizoval ve Mšeně.

Bozkov - Chrastava 3:4 (2:1)

V úvodu hostující Štajner po samostatné akci nepřelstil gólmana, ale za minutu nato domácí Aster překonal Zíku po rohovém kopu. Hosté zahrozili po rohu Bednářem, na čáře však gólmana zastoupil obránce. Hosté měli kliku při nádherné střele do břevna, na což odpověděl Bednář po rohu také nastřeleným břevnem. Pak zažil horkou chvilku hostující Zíka, kterého málem překvapil domácí protějšek. Chrastava byla blízko gólu po střele Abraháma do tyče, jenže vzápětí trestal Bém z přímého kopu na 2:0. Z podobné pozice na druhé straně konečně Chrastava snížila Štajnerem ze 20 metrů. Domácí pokračovali v bojovně laděném výkonu i po změně stran a z rohového kopu navýšil jejich vedení Mazánek. Domácí pak faulovali M. Rozmajzla a z penalty Štajner snížil na 2:3. Exligový Štajner pak předvedl pověstný únik, který také zakončil hattrick a 3:3. Domácí stále drželi krok a snažili se do posledních vteřin. Jenže nezadrželi Uzla, který po závaru bodlem rozhodl o třech bodech pro Chrastavu.

Branky. 5. Aster, 37. Bém, 53. Mazánek 39., 70. z pen. a 77. Štajner, 90. Uzel. Rozhodčí: Nádeník, ŽK. 2:2. Diváků: 200. Chrastava: Zíka - P. Rozmajzl (56. Sochor), Uzel, Melichar, Žemlička - Abrahám, M. Rozmajzl, Štajner, Kouba - Řezka, Bednář (82. Kos).

Velké Hamry - Hrádek 4:3 (2:3)

Hosté měli více jak nadějný vstup do zápasu. Za sedm minut totiž vedli o dvě branky. Nejprve se po sklepnutí od P. Roba prosadil Skrbek a pak zúročil P. Rob přihrávku od Janů za obranu. Domácí však umějí sehrát standardní situace a po pěti minutách snížili z rohového kopu. Brzy se hostům zranil střelec gólu Skrbek, kterého nahradil Š. Holeček, ale i ten musel po 12 minutách být vystřídán. Tentokrát již náhradním gólmanem. Do toho přišla chyba obránce, který přišel o míč a domácí po dorážce dost lehko vyrovnali. Hrádku ještě svitla naděje pět minut před přestávkou, kdy se netradičně gólově prosadil Janů, z trestného kopu ze vzdálenosti 19 metrů. O vedení přišli Hrádečtí deset minut po pauze a podruhé po rohovém kopu. Šance potom byly na obou stranách, tu největší domácích skvěle M. Rob vytáhl na roh. Nakonec duel rozhodla další standardní situace, tentokrát z trestného kopu domácích.

Branky: 12. Miček, 27. Malý, 55. Barcuch, 63. vlastní 3. Skrbek, 7. P. Rob, 40. Janů. Rozhodčí: Bohatý, 120. Hrádek: M. Rob - D. Holeček, Brožík, Haunold, Janďura - Hynek, Janů, Skrbek (22. Š. Holeček 35. Laluch), P. Rob - Mizera, Antoš.

Mšeno Pěnčín-Turnov B 1:1 (0:1)

Turnovská rezerva hraje v posledních týdnech dobrý fotbal, ale body nesbírá. Zraněním decimovaná divizní rezerva hrála v první půli na Mšeně prim. Měla více šancí, hrála pohledné kombinační utkání a diktovala tempo. Gólově udeřila ale jen jednou, když těsně před odchodem do kabin využil prostrčení od Moravce Bárta.

Do druhé půle nastoupili domácí s prostřídanou sestavou a hru vyrovnali. Mšeno ožilo a tlačilo se za vyrovnáním. Hostům navíc podtrhly nohy dvě situace, které se odehrály po hodině hry. Nejprve šťastně tečovanou ranou srovnal Jiroušek, pak béčko oslabil Bárta, který po nešetrném zákroku soupeře dohrával se zraněním. Další gól už ale nepadl, a tak si soupeři body rozdělili.

Branky: 60. Jiroušek 42. Bárta. Rozhodčí: Ujka. ŽK: 4:2. Diváků: 50. Pěnčín-T: Hyka - Tvrdý, Matoušek, Šteffan, Kratochvíl - Korček, Kunst, Bárta, Veber - Moravec, Poláček.

Višňová - Železný Brod 1:1 (1:0)

V 6. minutě po spolupráci s Jaklem zakončil z 10 metrů Soukup a gólman Kopal předvedl skvělý reflex. Hosté zkoušeli štěstí po střele Holečka a po rohu Kysela namířil těsně vedle. To bylo z produkce Brodu vše. Domácí se sice dostávali do šancí, ale třeba po akci Soukupa s T. Mazánkem byl již v gólovce ofsajdem zastaven Dobrovodský. Ve 35. minutě rozjel akci T. Mazánek přes Dobrovodského a následně si Jakl položil gólmana a Višňová vedla. Za dvě minuty měli domácí dvě další tutovky, Šmidrkalovu střelu srazila obrana a další z dorážek nevyužil z pěti metrů Soukup. Před poločasem se trestný kop T. Mazánka odrazil ke Keprovi, ale opět zazářil brankář. Stejně si brodský gólman vychutnal i pokus Štrbáka z deseti kroků.

Hned po změně stran vysunul Soukup do šance Štrbáka, ale opět byl proti brankář, který za chvíli zlikvidoval vyběhnutím rodící se šanci Višňové. Višňová byla za nemohoucnost potrestána v 55., kdy po brejku unikl Holeček a prostřelil Vykoukala. Hosté ještě přidali ránu, při které musel Vykoukal vytáhnout míč zpod břevna.

Pak měli možnosti jen domácí, ale Jakl mířil těsně nad, Mrázek poslal loženku do gólmana a Štrbákovu jedovku srazila obrana pryč.

Branky: 35. Jakl 55. Holeček. Rozhodčí: Horáček, ŽK: 1:2. Diváků: 160. Višňová: Vykoukal - Šmidrkal, Melka, M. Mazánek, Zimák - T. Mazánek, Soukup, Dobrovodský, Kepr ml. (85. Mokrý) - Štrbák, Jakl (70. Mrázek).