V rámci festivalu Křižanské léto měli diváci možnost již v červnu zhlédnout oblíbenou hru Jistě, pane premiére! z pražského divadla Bez zábradlí. V hlavních rolích této satiry plné vtipných situací se představil Karel Heřmánek, Dana Morávková a Josef Carda. Do Křižan zavítal také Ondřej Sokol se svou novou stand-up comedy s názvem Celebrity. Během července čekají návštěvníky dva koncerty. Zazpívat přijede stálice rockové scény, zpěvačka s nenapodobitelným hlasem a temperamentním vystupováním, paní Věra Špinarová se skupinou Adam Pavlík Band.

Koncert se koná 14. července. Hudebně-zábavný pořad přiveze 26. července Ivan Mládek v doprovodu své kapely Banjo Band. Na srpen jsou přichystány další dvě akce. Wabi Daněk zahraje a zazpívá s Milošem Dvořáčkem a… (viz. soutěžní otázka). Na závěr léta, 2. září, navštíví Křižany jedna z nejvýznamnějších osobností českého humoru, legendární komik Josef Dvořák a přiveze úžasné představení S Pydlou v zádech.

Pokud chcete získat vstupenky na čtvrteční koncert Věry Špinarové, napište nám jméno zpěváka, který vystoupí v rámci festivalu Křižanské léto v doprovodu své kapely ve čtvrtek 25. srpna 2016. Více info naleznete na stránkách: www.krizanskeleto.cz Odpovědi se svým jménem a telefonním číslem posílejte do úterý 12. července na e-mail: veronika.ticha@denik.cz. Dva vylosovaní výherci získají po dvou vstupenkách.