Na snídani s Deníkem seznámily obchodní partnery a čtenáře s novinkami ředitel regionálního obchodu František Olbert a manažerka obchodního týmu severních Čech Šárka Zpěváková.

Přítomní účastníci se v pohodlných křeslech planetária například dozvěděli, že VLM provozuje 130 různých webů, vydává 70 Deníků s celostátními i regionálními zprávami nebo 18 časopisů s jedinečným obsahem. Je také distributorem adresných a neadresných zásilek a má 2 vlastní tiskárny v Praze a Olomouci.

A zde jsou dvě zajímavosti, které jste určitě nevěděli. V roce 2021 vydavatelství VLM prodalo 53 807 888 výtisků novin a časopisů. „To je 102 kusů prodaného titulu každou minutu,“ upřesnil František Olbert.

Každý měsíc rozdává VLM 2 miliony kusů Deníku Extra, které čtenáři dostávají většinou zdarma do schránek. „Komín z výtisků jednoho vydání Deníku Extra by měl více než 3 kilometry,“ spočítala Šárka Zpěváková.

Po prezentaci měli účastníci možnost shlédnout v planetáriu film Kosmická odysea, který pojednává o naší touze poznat vesmír od počátků lidské civilizace po současnost.