Od svých 11 let studoval obor Bicí nástroje v jablonecké hudební lidové škole. Jako největší úspěch bere spolupráci s Lucií Bílou a Vaškem Noidem Bártou, také působil ve spoustě kapel jako například: Demaja, Dusty Kate, Fullcontact live band nebo třeba Rosemary. Od roku 2011 působí jako bubeník v projektu DJ WILL 4 THOMAS D, kde se nadále věnuje bubnování. V roce 2012 založil kapelu Backfist, kde se ujal role frontmana a je to také první kapela, ve které nesedí za bubny. Od roku 2013 provozuje zrekonstruovaný klub Bunkr (nejstarší liberecký hudební klub, ex. Golet a Casta club). Ve svém volném čase se věnuje posilování, bojovým sportům, především však své přítelkyni a psovi Majkovi.

INSPIRACE

Kniha: Jedinou knihou, kterou jsem přečetl, je Kmotr, takže asi ta.

Hudba: V hudbě je to u mě hodně těžké, každý týden poslouchám a objevuji něco jiného. Zrovna teď se vracím ke starým deskám Faith No More.

Film: Těch je víc: Klub rváčů, Krycí jméno Donnie Brasco, Rocky, Predator, ale i Zkus mě rozesmát nebo Já, padouch! Ale ani jeden den se neobejdu bez seriálu Přátelé.

Malíř: Toto není moje parketa.

Vzor: Vzor asi úplně tak nějak nemám, ale řídím se heslem Jste tak dobrý, jako lidi, kterými se obklopujete. Takže asi lidi kolem mě.

Živel: Voda.

Zvíře: Amstaff, to je u mě snad snad jasné.

Herec: Robert de Niro, Al Pacino, Sylvester Stallone, Tom Hardy.

Politik: Těžko hledat.

Sport: Fitness, thajský box.

Jídlo: Italská kuchyně.

Nápoj: Jack Daniel´s.

Věc, bez níž se neobejdete: Hudba.

Dopravní prostředek: Automobil nebo motocykl.

MÍSTA

V Liberci: Lesní koupaliště.

V ČR: Český Krumlov (Jižní Čechy).

Ve světě: New York.

MOTTO: Jste tak dobrý, jako lidi, kterými se obklopujete.

Čemu jste se v poslední době nejvíce zasmál? Směju se často a hodně. Těžko hledat kdy nejvíc.