Jaké dvě dívky to budou ale rozhodnete vy, čtenáři Libereckého deníku. Stačí hlasovat v anketě na webu www.libereckydenik.cz. Hlasovat můžete až 
do 4. 4. 2015 do 23 hodin. Dívka, která získá nejvíce hlasů, postupuje do finále společně s dívkou, která obdrží nejvíce hlasovacích kupónů. Ty najdete v tištěné verzi Libereckého deníku.

Velké veřejné finále proběhne v dubnu – první zkouška je na programu 11. dubna, samotné finále pak 25. dubna 
v Novém Boru. Sluníčko Deníku během něj vybere odborná porota, v níž mimo jiné zasednou vítězky České Miss Eliška Bučková a Jitka Válková.

Aby se dívky na pódiu nebály, kromě krátkého představení a popovídání si se členy poroty ukáží, co jim jde a v čem jsou si jisté. Ať je to tanec, zpěv, básnička, cvičení, hra na flétnu nebo třeba čáry s kouzelnickou hůlkou.

Akci bude moderovat herec Mirek Šimůnek. Vítězky se mohou těšit na celou řadu atraktivních cen.

SOUTĚŽÍCÍ:

Bára Prokopová, 5 let, Liberec

Barunka je veselá, temperamentní, zábavná prostě treperenda. Má ráda módu, tanec, sport (plavání, kolo, skateboard), kreslení, veškerá zvířátka.
Zajímavost: v létě chytla prvního kapříka velkého zhruba 20 centimetrů.

Denisa Knapová, 7 let, Liberec

Denisa je veselá a milá holka. Její vášní je čtení. Nemá trému a ráda vystupuje před více lidmi. Fascinují ji křídla ptáků a má touhu létat.

Julie Koutková, 6 let, Liberec

Julinka je milá a velmi přirozená holčička, která miluje gymnastiku tanec a hudbu. Je velmi pružná a hvězdy a stojky metá v podstatě neustále, pokud zrovna není ve škole. Je také velmi zručná a hezky kreslí.

Nella Futschiková, 5 let, Liberec

Nellinka je veselá a živá holčička, která se zajímá o všechno dění kolem sebe. Ráda si hraje, sportuje, zpívá si a dívá se na pohádky. Koníčky si zatím užívá od každého trochu, nejčastěji florbal, aerobic a plavání.

Nikola Fabiánová, 7 let, Liberec

Nikolka je hodná a rozumná dívka, kterou nejvíce baví sport všeho druhu. Zejména horolezectví, plavání, lyžování, jízda na kole a na bruslích. Nikolka chodí do druhé třídy a jelikož velice dobře čte, tak její nejoblíbenější předmět ve škole je čtení a anglický jazyk. Ráda by se naučila hrát na klavír nebo na kytaru. Má ráda zvířata, zejména psy a kočky. A protože je má doma, tak se o ně také stará. Její největší kamarádkou je její starší sestra.

Redakce Libereckého deníku se rozhodla, že zruší diskusi u soutěže Sluníčko deníku, a to kvůli obsahu některých příspěvků diskutujících. Vzhledem k tomu, že se jedná o dětskou soutěž. Děkujeme za pochopení.