Odvážný sázkař sestavil dva tikety, a protože se ani jednou nespletl, přišel si na 2 757 000 korun. První stotisícový vklad sázkař proměnil v 1 313 000 korun. Později poslal do hry ještě jeden tiket se stejně tučným vkladem. ten mu vynesll dalších 1 444 000 korun.

Obrovské štěstí měl sázkař například v zápase Brémy – Bilbao. „Vsadil si, že padnou nejméně tři branky a ještě v 90. minutě vedl Werder 2:0. Pak ale Athletic snížil. Pro tipéra klíčový třetí gól vstřelil Llorente. V nastaveném čase pojistil výhru Brém z penalty Frings,“ uvedl za Tipsport Michal Peterka.

Nejméně tři vstřelené góly nasadil fotbalový fajnšmekr k zápasům v pražském Edenu a Valencii. „Slavia prohrála s Lille vysoko 1:5, třetím gólem v 71. minutě otočil skóre ve prospěch francouzského týmu střídající Frau. Valencia udolala Janov 3:2. Sázkaře zápas zajímal do 56. minuty, kdy poslal srbský dlouhán Žigič domácí netopýry do vedení 2:1," sdělil Michal Peterka s tím, že nejvyšší kurs na tiketu zasáhl tipér na šampionátu dvacítek.

Liberecký stratég se zaměřil výhradně na fotbal.
Liberecký stratég se zaměřil výhradně na fotbal.