A nejenže tam mívali plno, ale ještě v restauraci večer hrávala hudba, tudíž zde nebylo slyšet vlastního slova. Moc nadějí na to, že divadelníci konečně získají ve své budově pravý divadelní klub, nedává ani nový nájemce prostor, jehož nyní schválili liberečtí radní. Pět let bude provozovat bývalý Jimmi's club společnost Neshares. Zavázala se, že prostory zrekonstruuje a po otevření, které je plánováno na konec března, budou mít herci na nápoje a jídlo slevu.

„Klub moc divadelní umění nereprezentoval. Byl zašlý, zanedbaný. Rádi bychom, aby zde s novým nájemcem vzniklo důstojné zázemí pro divadelníky i jejich hosty,“ řekl náměstek pro školství a kulturu Jiří Šolc (Liberec občanům). „Čistě jen hercům klub sloužit nebude, ale vyjednali jsme pro ně slevy. Myslím si, že restaurace bude tisíckrát lepší než to, co zde bývalo v minulosti,“ dodal.

Za restauraci bude nový provozovatel platit nájem 18 tisíc měsíčně. Jak doplnil náměstek Jiří Šolc, k tomu dá půl milionu na rekonstrukci prostor a dalších 150 tisíc na modernizaci kuchyně. „Na hercích nikdo nic nevydělá. Chápu, že do klubu musejí chodit i nedivadelníci. Ale po premiéře by měla být restaurace otevřená hlavně pro nás, když je naším klubem,“ dodala Eva Lecchiová.