UZAVÍRKY V LIBERECKÉM KRAJI

Neděle 14. července 8:00 – 17:00

Malá Skála, Frýdštejn, Košova, Pelíkovice, Radoňovice, Hodkovice n. M. (ul. Pelíkovická, Rychnovská, Pražská, nám. T.G. Masaryka, ul. Koněvova, Kostelní vrch), Sedlejovice, Vrchovina, Třtí, Radostín, Sychrov

V sobotu posádky absolvují rychlostní zkoušky na mladoboleslavsku, aby se v podvečer představily divákům na oblíbené RZ na autodromu v Sosnové u České Lípy.

Nedělní program obsahuje náročné rychlostní zkoušky na liberecku, aby se následně posádky představily divákům přímo v centru Mladé Boleslavi, kde se uskuteční závěrečná okruhová zkouška na kterou naváže slavnostní předání cen na rampě Staroměstského náměstí.

Rally je zařazena do Mistrovství České republiky v rally, Mistrovství České republiky v rally historických automobilů a na své si přijdou i milovníci rallyových Legend. Letos se opět v rámci Bohemia Rally představí i účastníci Poháru vozů s alternativními pohony.

Součástí letošní rally bude nejen Virtuální Bohemia Rally, ale i o týden dříve v sobotu Bohemia Veterán a Bohemia RC rally. V neděli 7. července bude pro děti z Mladé Boleslavi a okolí připraven Dětský den. Spolupořadatelem Bohemia rally je statutární město Mladá Boleslav. Fanouškům přejeme krásné zážitky a těm, které rally neokouzlila, děkujeme za toleranci při dopravních omezeních.

Bližší informace najdete na www.rallybohemia.cz nebo na facebook.com. 

Mohlo by se vám líbit: Léto tančí v Jablonci. Cirk La Putyka představil nový program Circus Express 

V Jablonci se představila společnost Cirk La Putyka s novinkovým programem Circus Express. | Video: Radka Baloghová