Motyčkovic klika společně s mateřskou školou přichystala odpoledne plné strašidel, veselých disciplín i hellowenských dobrot.

„Program je hodně pestrý a potěší jak malé tak velké návštěvníky. Připravovali jsme ho spolu s dětmi ze školky i z takzvaného Zvykacího programu," vysvětluje Věra Motyčková.

Pro dvouleté děti je Zvykací program unikátní příležitost, jak poznávat prostředí, do kterého budou od tří let docházet v každodenním režimu. „Dvouletí špunti k nám chodí pouze v některých dnech v týdnu. Zvyknou si na prostředí, kolektiv i jakýsi režim, který ve školce musí dodržovat. A hlavně s námi připravují podobné akce jako je právě Helloween po česku. Zpívají s námi, hrají si a do školky se vyloženě těší," dodává manažerka školy Věra Motyčková.

Zvykací program nabízí Mateřská škola Doctrina jako jediná ve městě. Právě na páteční akci Helloween po česku mají rodiče šanci získat informace, jak vše probíhá a podívat se na výsledky spolupráce dvouletých a školkových dětí. U příležitosti akce budou připravené i prohlídky prostor soukromé mateřské školy na náměstí Pod Branou v Liberci.