Liberecko

Na prázdniny do zoo

Prohlídky: 2. 6. února od 10 hodin

Za aktuální vysvědčení plné jedniček vstup zdarma (platí pátek neděle). Na jarní prázdniny si zoo připravila komentované prohlídky. Děti se podívají do míst, kam se běžně nedostanou. Je třeba se předem přihlásit.

Prázdniny v IQLandii

Program pro školy i děti na prázdninách: 30. ledna 8. února

Užijte si volno v IQLandii. Zábavné vědecké programy probíhají pod vedením lektorů. Ti dobře vědí, čím děti zaujmout. Vše vysvětlují srozumitelně a na příkladech z běžného života.

Příměstský tábor Seznamte se s Větrníkem

Kdy: 2. 6. února

Kde: DDM Větrník, Liberec

Během týdenního tábora děti navštíví chovatele, zúčastní se modelování, dramatického kroužku a pohybových her. Cena je 1300 korun včetně obědů, pojištění a případných vstupů.

Jablonecko

Prázdniny na vlnách

Kdy: 30. ledna od 13 do 17 hodin

Kde: Galerie Belveder

Máte-li rádi ruční práce, nenechte si ujít výtvarnou dílnu pro rodiče s dětmi k výstavě GLASS X MASS. Vyrobíte si zdobenou papírovou lodičku a krabičku v podobě originální kabelky nebo kufříku.

Zdobení kouzelné okurky

Kdy: čtvrtek neděle od 13 do 17 hodin

Kde: Galerie Belveder

O pololetních i jarních prázdninách si mohou návštěvníci výstavy GLASS X MASS ozdobit vánoční okurky. Skleněnou okurku dostanou ke vstupence za 30 korun, vymalují ji podle svého vkusu a odnesou domů. Noc před Štědrým dnem se okurka na stromečku pečlivě schová, a ten, kdo ji ráno první najde, může si něco přát. Zbytek rodiny by měl přání splnit. Zároveň získává právo ukrýt okurku v dalším roce.

Českolipsko

Na bazén se slevou

Kdy: 2. 6. února

Kde: Plavecký bazén, Česká Lípa

O pololetních prázdninách mají všechny děti školou povinné slevu 10 procent na vstupném. Sleva potrvá i po dobu jarních prázdnin, tedy od 2. do 6. února. Otevřeno bude přes týden od 10 do 21:30 hodin.

Skiaréna Jizerky

Lyžování za vysvědčení

Kdy: 30. ledna

Kde: Tanvaldský Špičák, Severák Hrabětice, Bedřichov

Školáci ve věku od 6 do 15 let si o pololetních prázdninách užijí zvýhodněné lyžování. Při nákupu jednoho denního dospělého skipasu totiž rodiče v pátek získají skipas pro 1 až 2 děti se slevou 50 procent.

Železný Brod

Pololetní výlet za keškami

Kdy: 30. ledna od 8:30 hodin

Kde: DDM Mozaika

Nenechte si ujít hledání kešek v Tanvaldu a Velkých Hamrech. Na programu je i návštěva DDM Ulita Tanvald a Muzea Energie. S sebou svačinu, pití a teplé oblečení.