„Ulicí Jizerskou v pátek odpoledne projížděla ve směru od Bedřichova do Liberce řidička řidička hnědého osobního automobilu Peugeot 3008. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou v klesání došlo ke střetu levé přední části jejího vozidla Peugeot s černým vozidlem BMW 640i xDrive, jedoucího v opačném směru jízdy. Po střetu vyjel Peugeot vpravo mimo komunikaci, kde narazil do svislé dopravní značky,“ popsal nehodu tiskový mluvčí policie Vojtěch Robovoský.

V uvedenou dobu místem projíždělo vozidlo červené barvy. Policii se do současné doby nepodařilo zjistit typ ani registrační značku tohoto vozidla. Svědectví řidiče tohoto vozu by výrazným způsobem dopomohlo k objasnění okolností a příčin nehodového děje.

„V této souvislosti se obracíme nejen na veřejnost, ale především pak na onoho řidiče, který se svým červeným osobním automobilem projížděl ve středu 3. března ve 13:55 hodin ulicí Jizerskou v Liberci a byl očitým svědkem výše popsané dopravní nehody, aby se nám ozval prostřednictvím linky 158 nebo, aby se dostavil na služebnu Dopravního inspektorátu v Liberci,“ dodal Robovský.