„Moc panu plukovníkovi Ondřeji Musilovu děkuji za jeho oddanou službu u krajské policie. Jeho práce si vážím a přeji mu do dalších let zejména pevné zdraví,“ uvedl hejtman Martin Půta, který mu medaili předal.

close Záslužnou medaili integrovaného záchranného systému Libereckého kraje I. stupně dostal končící ředitel Policie ČR v Libereckém kraji Ondřej Musil. info Zdroj: Se svolením Libereckého kraje zoom_in Ondřej Musil sloužil u Policie České republiky bezmála 31 let. Na pozici ředitele krajského ředitelství nastoupil v únoru 2021. Za dobu jeho působení se podařilo policistům každoročně dosahovat velmi dobrých výsledků ve všech oblastech. Meziročně se snižovala trestná činnost a dařilo se ji také lépe objasňovat.

Při svém působení v pozici ředitele krajského ředitelství se též začalo dařit náboru nových policistů. Významně se také podílel na vývoji Map kriminality a úspěšném dokončení Oddělení služební hipologie ve Frýdlantu, kterým se mohou pochlubit pouze tři krajská ředitelství v České republice.