Podle informací policie se v dopise zoufalý mladík, který u jeho nálezce poslední dva dny bydlel od svého propuštění z psychiatrické léčebny, loučil se svými známými, omlouval se a vysvětloval jim důvody svého rozhodnutí o spáchání sebevraždy.

Nalezený dopis na rozloučenou ale nebyl jediný. Další totiž pro své známé ukryl na disku počítače uvedeného kamaráda.

Stopy končí na koupališti

Od té doby o mladíkovi nikdo neví. Naposledy byl k vidění na lesním koupališti v Liberci právě 13. června. A to kolem půl osmé večer. Jeho polohu na uvedeném místě potvrdila lokalizace mobilního telefonu. Pátrání po jeho současné poloze ale stěžuje fakt, že mobilní telefon je již vypnutý.

S žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném Lukášovi se obrací policisté na veřejnost. Veškeré informace o jeho pohybu lze sdělit na kterékoliv policejní služebně a nebo na bezplatné policejní tísňové lince číslo 158.

Popis hledaného mladíka

Podlě policie měl pohřešovaný Lukáš s největší pravděpodobností na sobě šedé kraťasy pod kolena s kapsami na bocích, tmavou mikinu na zip s kapucí a s bílými pruhy, zelené triko a tmavé sportovní boty. U sebe by měl mít černý látkový batoh, dioptrické brýle s černými obroučkami a mobilní telefon.

Lukáš Starý se narodil 14. listopadu 1992. Trvalé bydliště má v Liberci. Je sto pětasedmdesát až sto osmdesát centimetrů vysoké hubené postavy, zdánlivého stáří dvacet až třiadvacet let. Má plavé (blond) rovné vlasy a hnědé oči. Ozbrojený ani nebezpečný není. Policisté vyhlásili pátrání po hledaném mladíkovi 16. června 2014. Zdroj: Policie ČR