Žena s mužem chtěli nastoupit do autobusu na terminálu Černý Most. Oba zjevně pod vlivem alkoholu, žena navíc bez ochranné roušky. Řidič se jim snažil klidně vysvětlit, že to není možné, protože všechna místa jsou již obsazená. Přesto se dožadovali nástupu s tím, že si sednou na schody.

Opilá žena navíc začala vulgárně nadávat další cestující s jízdenkou, která se snažila nastoupit a zároveň pomoci řidiči situaci vyřešit. "Proto se prokázala služebním odznakem městské policie a vyzvala oba, aby odešli pryč. Na to se agresorka rozmáchla a udeřila jí dlaní do tváře tak silně, že jí vypadla plomba ze zubu. Napadené okamžitě přispěchal na pomoc řidič. Strážnice poté vyrozuměla své kolegy a ti muže s ženou, kteří se pokusili odejít, zadrželi," informovala Městská policie hlavního města Prahy na svém facebookovém účtu.

Strážníci pro podezření ze spáchání trestného činu omezili 42 letou ženu na osobní svobodě a předali hlídce Policie ČR k dalšímu opatření. Provedená dechová zkoušku u ní prokázala 2,80 promile alkoholu.

Policisté pátrají po ženě, která v úterý v podvečer přepadla prodejnu potravin v Novém Městě pod Smrkem. Odnesla si peníze a stravenky.
VIDEO: Ozbrojená žena v respirátoru přepadla prodejnu potravin v Novém Městě