Posbírala všechny tituly, které organizátoři, tedy studenti školy, připravili. Získala nejenom titul Miss OA Liberec, ale i Miss internet a Miss sympatie. První vicemiss se stala Denisa Sýkorová, druhou pak Jana Petruželová.

Při finále, které se konalo během pátečního dopoledne v sále Expo zábavního Centra Babylon, ukázala každá z jedenácti dívek, co v ní je. Původně se do závěrečného kola probojovala dvanáctka finalistek, jedna však nakonec odpadla na poslední chvíli kvůli nemoci.

„Slečny se předvedly ve volné disciplíně, při promenádě v plavkách, ukázaly svou zručnost v oblasti zatloukání hřebíků, odpovídaly na otázky porotců a nakonec se snažily z publika získat moderátorem určené části oblečení - například boty, svetr, kalhoty,“ popisuje finále student liberecké obchodní akademie Tomáš Jirutka.

Mezi volnými disciplínami s přehledem vedl tanec, a to ať už moderní nebo třeba i latinskoamerický. Zazněl i zpěv, diváci mohli zhlédnout i například ukázky bojových sportů. Celou akcí provázela šikovná moderátorská dvojice prváků, a to Daniel Baudys a Kamila Grundzová.

„Letošní ročník Miss Obchodní akademie si zorganizovali studenti úplně celý sami. Myslím, že se jim to opravdu povedlo,“ myslí si Jaroslav Počer, ředitel liberecké školy.