Celkem do veseckého areálu během tří dní dorazilo 35 tisíc lidí. „Chtěl bych poděkovat všem, že Benátské! udrželi přízeň. Nebudu lhát, ale obavy trochu byly. Nicméně celou dobu byla na všech koncertech úžasná kulisa, lidi se bavili. To pro nás organizátory byla po třech letech čekání ta nejlepší odměna,“ řekl spolumajitel festivalu a zároveň frontman skupiny Doctor P.P. Petr Pečený.

Hvězdami hlavního pódia se během tří dnů staly skupiny Arakain slavící 40. výročí, Olympic, Divokej Bill, Chinaski či Paľo Habera a Team. V Hudebním stanu Rádia Impuls zahráli například Xavier Baumaxa, objev loňských Slavíků Michal Horák, O5 a Radeček, Sebastian, Atmo Music nebo rapper Lipo. Nadšeného přijetí se dočkali i Ivan Mládek a jeho Banjo Band i již zmíněný Doctor P.P..

„Obrovská podpora našich fanoušků nás ještě víc nakopla a už během festivalu jsme začali vymýšlet velká překvapení pro příští ročník. Co považuji za skoro neuvěřitelné je, že si spousta fanoušků už teď rezervovala vstupenky na 29. Benátskou!. Vrátili jsme se v plné síle a věříme, že už nám ho nic nezhatí a že naopak bude ještě lepší než ten letošní a na Benátská! dorazí ještě víc fanoušků,“ zdůraznil ředitel festivalu Pavel Mikez.