Alex Liberec - F.A.Zole Česká Lípa B 11:6 (7:5). Alex rozhodl o svém vítězství až ve druhém poločase. V prvním sice vedl o 3 branky, ale F.A. Zole dokázaly vyrovnat. Po změně stran již domácí dokráčeli k výhře, když svému soupeři dovolili vstřelit pouze jednu branku. Branky: Trnka 3, M. Vacek 2, Salava 2, Hartman, Mokošín, F. Vacek, Schovanec Vokál 3, Koždoň, Šanda, Stránský.

Pampuch Liberec - Dalmach Turnov B 9:4 (4:2). Nováček Pampuch je stále bez porážky. Turnov se ujal vedení, ale domácí během minuty dokázali stav otočit. Turnovští pak sice vždy dokázali snížit na rozdíl dvou branek, ale v závěru Pampuch skóre navýšil. Branky: Čeřovský 4, Broschinský 3, Soukeník, Pekař Kulhánek 2, Prokopec, Pařízek.

Jizeran Doubrava-Turnov Reas Česká Lípa 16:0 (6:0). Branky: Nedošetko 4, Jeleček 3, Randák 2, Dlouhý 2, Halfar, Bárta, Tvrdý, vlastní 2. ČK: Hyka (T).

Legnex Jablonec - Démoni Česká Lípa B 18:4 (4:1). Branky: Řeháček 6, Vrabec 3, Jelínek 2, Hübner 2, Lietava 2, Dorničák 2, Brodský Mikysa 3, Heřmánek.