Téma týdne: Až 350 cyklistických lékárniček plánují v celém Libereckém kraji rozdat zdejší policisté. Upozorňují tím na to, že ačkoli lékárničky povinnou výbavou pro uživatele kol nejsou, zvláště v odlehlých horských oblastech mohou být vítanými pomocníky. Cyklisté totiž stále patří k nejohroženějším na silnicích.

Strana 6 se věnuje dění v obcích na Liberecku. Tentokrát naleznete krátké zprávy z Frýdlantu, Osečné, Kateřinek a Mníšku. 

Stranu 8 skládáme z vašich zajímavých příspěvků.

Fotostrana zachycuje jarmareční veselí. Kromě tradičního průvodu řádili před radnicí i kejklíři.

Rozhovor týdne: V rozhovoru s Jiřím Němečkem, ředitelem Technického muzea, poodhalíme plány na rozšiřování technické expozice v areálu bývalého výstaviště. „Před pavilonem, kde dnes stojí dvojice tramvají, bychom chtěli vytvořit takové útulné prostředí, přístřešky proti slunci nebo prolézačky technicistního rázu. A v druhé půlce letiště,“ předesílá Němeček. Vyjadřuje se také ke svému vstupu do politiky, chtěl by se stát libereckým primátorem. „Když se podíváte na naše město, tak tu je hromada výzev,“ vysvětluje svou motivaci.

Ve sportovní části týdeníku se čtenáři mohou dočíst o úspěchu mladých volejbalistů ze ZŠ Broumovská a v historickém ohlédnutí o osudu bývalého fotbalisty Slovanu Karla Prášila. Sokolskému sletu v Turnově je věnována celá fotostrana.