Cestopisný cyklus V karavanu po Česku zavítal do Libereckého kraje. Premiéru bude mít tento díl ve čtvrtek 3. února ve 21 hodin na ČT2. Přečtěte si rozhovor s režisérem pořadu, o tom, která místa v našem kraji televizní štáb nejvíce zaujala. 

Co vás na navštívených místech nejvíce překvapilo?
Jako režisér musím všechna místa vidět dopředu, takže jsem překvapený maximálně při jejich objevování, ale určitě si vzpomenu třeba na muzeum retro aut v Železném Brodě.

Kde se vám nejvíce líbilo?
Moc hezky vše vyšlo, když Aleš sjížděl průrvu Ploučnice, jako absolutní nevodák se na to aspoň rád dívám.

Cestopisný cyklus s Alešem Hámou V karavanu po Česku zavítal do Libereckého kraje. A navštívil řadu zajímavých míst: Muzeum retro aut v Železném Brodě, Kozákov, Sychrov, Ploučnici, Lužické hory, Lemberk nebo Skálu smrti.
Podívejte se, kde točil herec Háma. S karavanem vyrazil na Sychrov nebo Lemberk

Kde jste naopak měli větší očekávání a nakonec to bylo nic moc?
Všude je hezky, pro televizi ideálně, aby k tomu bylo ještě hezké počasí, s tím jsme trochu bojovali, ale nakonec jsme měli štěstí.

Potkali jste v Libereckém kraji nějaké zajímavé lidi?
Určitě bylo hezké setkání se všemi v bazilice minor Svaté Zdislavy v Jablonném v Podještědí.

Jakou příhodu si z našeho kraje nejvíce pamatujete?
Měli jsme tu smůlu, že jsme byli v kempu nebo koupališti na hodně místech sami, takže to vypadalo občas trochu smutně a opuštěně. Ovšem ve vašem kraji byl druhý extrém, kdy byl v autokempu sraz příznivců tuningu s hlasitou hudbou a davem návštěvníků, tak jsme museli trochu improvizovat