Natural 95 naopak o haléř na litru zdražil a aktuálně se prodává v průměru po 27,37 Kč. Podle informací společnosti CCS, která ceny sleduje, natankují benzin levněji jen motoristé v Královéhradeckém a Ústeckém kraji.

V Libereckém kraji se ceny drží pod celostátním průměrem. Nejlevnější benzin natankují motoristé v kraji na Jablonecku, kde ho čerpací stanice mají v průměru po 27,11 Kč. Nafta je nejlevnější na Českolipsku v průměru po 25,14 Kč za litr.

K nejdražším patří v rámci Libereckého kraje pohonné hmoty na Liberecku. Od minulého týdne tam průměrná cena Naturalu 95 stoupla o dalších sedm haléřů a litr se aktuálně prodává po 27,47 Kč. Nafta naopak o 13 haléřů na litr zlevnila a řidiči za litr platí v průměru 25,54 Kč. Víc v kraji platí za benzin a naftu jen motoristé na Semilsku. V krajském městě je ale možné natankovat ještě levněji. K nejlevnějším patří čerpací stanice Globus, kde měli dnes ráno benzin za 26,90 Kč a naftu po 23,90 Kč.

V sousedním Polsku pohonné hmoty od minulého týdne zdražily. Aktuálně se benzin prodává v průměru po 24,94 Kč za litr. Nafta zdražila na 23,18 Kč za litr.