Módní přehlídku s názvem C´mon Common, která se konala ve čtvrtek 19. července večer v Kulturním centru Vratislavice 101010, si nenechaly ujít desítky lidí. Těm se naskytl pohled na ženskou krásu umocněnou kolekcí, která povzbuzuje k radosti a užívání si života.

„Šaty jsou neživé. Jsou to věci. Pouze žena, která je nosí, jim může dát život. Jsem ráda, že moje šaty žijí,“ řekla Beata Rajská.

Představení aktivit komunitního centra RoSa pro seniory doprovázel koncert Felixe Slováčka. Na pódiu vystoupila i liberecká rodačka Michaela Mervartová.
Felix Slováček dorazil do Liberce. Dojal fanynky k slzám

Beata Rajská se narodila v Liptovském Mikuláši. Je absolventkou Střední průmyslové školy oděvní v Trenčíně (1980) a Filosofické fakulty University Komenského v Bratislavě (1986). Už jako studentka získala několik ocenění na fashion soutěžích. S módou se na čas rozloučila, aby se k ní vrátila v roce 1993 (krátce po narození druhého syna) jako pedagog oděvní školy. Od roku 1997 úspěšně podniká v módní branži, v roce 2001 pak zakládá společnost Beata Rajská – design.