Narozdíl od celostátních výsledků ANO uhájilo v Libereckém kraji vítězství ve volbách do Sněmovny. Hnutí premiéra Babiše v regionu získalo 26,8 % hlasů. Ve volebním výběru zazářili Jan Farský a Jan Berki na kandidátce koalice Piráti a Starostové, vybojovali nejvíce preferenčních hlasů.

Farský a Berki, nastupující za Starosty, převálcovali na kandidátce zástupce Pirátů. Jan Berki získal 12 266 preferenčních hlasů, lídr Jan Farský dokonce 15 479. Tato dvojice se tak stala jednoznačným vítězem v kroužkování v Libereckém kraji. Piráti a Starostové v kraji dosáhli na třetí pozici a 21,3 % hlasů.

Stříbro ve volebním klání patří koalici Spolu (ODS, TOP 09, KDU – ČSL) se ziskem 22,7 % hlasů. Na Liberecku uspěla také SPD s 11 %.

V Libereckém kraji se sčítalo celkem v 584 okrscích. Vůbec nejrychleji měli sečteno v pátém okrsku v Lomnici nad Popelkou, asi 40 minut po uzavření místností. Zvítězilo tam ANO.

Tradičně se vedlo Pirátům v Janově nad Nisou, kam za rodiči často zajíždí lídr Ivan Bartoš. „Manželé Bartošovi svědomitě volí, v pátek tady byli mezi prvními. Koho volili, nevím, ale tip bych měl,“ pousmál se pod rouškou Pavel Pilz, předseda volební komise. V Janově nakonec koalice Pirátů a Starostů získala velmi slušných 24,5 %.

Volební účast v Libereckém kraji, kde kandidátky v pěti případech vedly ženy, byla 64,6 %.

Liberecký kraj:
Volební účast: 64,6 %
ANO - 26,8 %
Spolu - 22,7 %
Piráti a Starostové - 21,3 %
SPD - 11,0 %
Přísaha - 4,2 %
ČSSD - 3,4 %
KSČM - 3,0 %
Trikolora - 2,7 %