V prostoru kina se 30.5 uskuteční akce „X_jazz Videostop | konečně naživo a nahlas v Kině Varšava“. Známá kapela v kině zahraje a diváci se mohou těšit na show ve stylu televizního pořadu Videostop. Více informací najdete ZDE

Oficiálně kino otevře v pondělí 1. června u příležitosti Dne dětí. Otevření se bude konat od 17 hodin. Diváci se mohou těšit na workshop pro děti, odhalení sochy ve veřejném prostoru a také na divadelní představení improvizačního divadelního souboru Imjoy. Vstup na otevření kina je zdarma a více informací najdete ZDE.

Od 1. června se rovněž rozebíhá pravidelný kinoprogram. Představení zrušená v době koronavirové krize budou uvedena v náhradních termínech. Akce jako Anifilm či Febiofest kino přesunulo na letošní podzim.

„Kino Varšava zorganizovalo tři dárcovské kampaně: zapojilo se do projektu NIC 2020 – Film o ničem, uspořádalo kampaň na Hithitu s názvem „Nenechme zhasnout kino Varšava“ a rozšířilo svou stávající možnost darování přes portál Darujme.cz,“ řekl o době, kdy muselo kino ze dne na den zavřít uvedl jeho ředitel Ondřej Pleštil. Celkem lidé v době koronavirové krize podpořili kino částkou 128 706,03 Kč.