„Brr! Fuj, to jsem se lekl, ještě že je 1.4.2009. Čekám na další informace z médií. Myslíte, že dohoda o tom, že se ČSSD a ODS domluvily na složení vlády je také apríl ?“ doslova reagoval jako první čtenář se jménem Dolanský na webových stránkách Deníku.
Obdobně pak reagovala i čtenářka, která se podepsala zkratkou K.O.
„Už jsem se lekla, že to je pravda. Ani bych se nedivila, vždyť se těmi novými stavbami PLAZA, FORUM a dříve DELTA stává Liberec betonovým městem. A to hovořím jen o středu města, o okrajích města moc nevím. Mám za to, že nahradit sice staré, ale krásné domy, by byl neskutečný hřích a rodilým Liberečanům pěst na oko,“ uvedla v diskuzi.
Přispívatel podepsaný jako „Liberec“ zase fórek ještě trochu přišperkoval, když napsal připomínku, že on slyšel, že se obchoďák postaví přímo místo liberecké radnice, která bude, coby nepraktická, zbourána.
Na to se pak výborně chytil Petr Čihák, který takový počin schvaluje.
„Zaplať pán Bůh, že už došlo i na radnici a že si to pánové v S-Group holding uvědomili. Radnice už do centra nepatří, je už moc stará a taková šedivá, do moderního centra Liberce absolutně nezapadá. A mohli by přitom zbourat a zastavět celé náměstí Dr.E. Beneše, tak lukrativní plocha v centru města nemůže být naprosto bez využití. Jo, a ať nezapomenou zbourat i divadlo F.X. Šaldy, kavárnu Pošta a poštovní úřad,“ uvedl na počátku svého dlouhého příspěvku. Navíc by se podle svých slov nedivil, kdyby informace nebyla pouhým žertem.
Další z diskutujících, podepsaný jako Vomáčka, by zase byl pro trochu zabetonovat Králův Háj.
„Po zbourání radnice navrhuji nějakým způsobem vyřešit zalesněné, tím pádem dosud nevyužité plochy na Králově Háji. Tato stromová část se rovněž dosud vymyká současnému progresivnímu a modernímu trendu města „kov, hrana a sklo“,“ uvedl Vomáčka.