Turnovští o konzultace s architektem nepřijdou

Turnov – Stavební úřad v Turnově informuje, že městský architekt Vladimír Kučera bude v dubnu veřejnosti k dispozici výjimečně v jiném termínu. Konzultace a rady bude poskytovat v úterý 3. dubna od 9 do 12 hodin v kanceláři vedoucí stavebního úřadu v budově turnovské radnice. Tento nahrazuje standardní termín konzultací, které vychází na Velikonoční pondělí. Druhý dubnový termín bude v pondělí 16. dubna od 13 do 16 hodin.

Vydejte se na besedu se šéfredaktorem Respektu

Železný Brod – Opuštěná společnost je tématem přednášky šéfredaktora Respektu Erika Taberyho, která se dnes koná v Železném Brodě. Pořádá ji tamní pobočka České křesťanské akademie. Začátek je v 18.15 v KC Kino. Respektovaný český novinář není prvním hostem přednáškového cyklu křesťanské akademie v Železném Brodě. Lidé se tu mimo jiné mohli setkat například s duchovním a filozofem Tomášem Halíkem a dalšími významnými představiteli občanské společnosti.

Stánkaři už se mohou hlásit na akci Frýdlant se baví

Frýdlant – Město Frýdlant přijímá až do 20. dubna přihlášky k účasti na tržnici, která bude provázet oblíbenou akci města Frýdlant se baví. Ta je naplánována na letošní 16. červen. Frýdlant se baví je jednodenní společensko-kulturní akce, při které jsou na náměstí T. G. Masaryka naplánované koncerty a v městském parku se představí ve velkém programu pro celé rodiny spolky a sdružení Frýdlantu. Koná se vždy jednou za dva roky, každý sudý rok.

Kdo přispěje do tomboly, může se prezentovat na plese

Hejnice – Pokud se chce nějaká firma, obchod či instituce prezentovat na Hejnické Aprílové zábavě, stačí jen drobnost: věnovat do tomboly malý nebo originální příspěvek. Tradiční městská zábava, která návštěvníkům nabídne skvělou hudbu v podání kapely VzHáčka, se letos koná 7. dubna od 20 hodin v sále České besedy v Raspenavě.

Memoriál Ludvíka Koška se bude konat už tento víkend

Turnov – O velikonočním víkendu se uskuteční na turnovském zimním stadionu další ročník Memoriálu Ludvíka Koška žákovské kategorie ročníky 2009 a 2010. Účast je podle pořadatelů stejně jako loni atraktivní. Malí sportovci z Turnova změří síly s mužstvy Sparta Praha, Mountfield H.K., Dukla Jihlava, HC Slaný, Hvězda Praha a Prohockey Training.