Klip začíná na začátku Pražské ulice, kdy je vidět část historické budovy liberecké radnice, pak se oba zpěváci vydávají dolů ulicí směrem k Soukennému náměstí. Díky videoklipu si Liberečané připomenout obraz té doby a zejména to, že tehdy ještě Pražskou ulicí jezdily tramvaje. To už dnes připomíná jen kousek kolejnice v dlažebních kostkách a tramvaje tu od konce roku 1984 už nejezdí.

Zdroj: Youtube

Hana Zagorová - Asi, asi.  Zdroj: YouTube.com/javdeluxe

V Liberci také natáčela písničku Zima, zima, zima… Oba videoklipy při natáčení recitálu Zaváté studánky.

Hana Zagorová se zapsala do srdcí Liberečanů ale nejenom tím, že zvěčnila naše město ve videoklipech. V Liberci se také pravidelně objevovala i na legendárních Libereckých výstavních trzích – LVT. „Mám na to hrozně krásné vzpomínky. I jedno z mých prvních vystoupení bylo na Libereckých výstavních trzích,“ uvedla v jednom z rozhovorů zpěvačka.

Zdroj: Youtube

Zima, zima, zima, zima  Zdroj: YouTube.com/Benetomm

Hana Zagorová se vracela do Liberce opakovaně na pravidelné koncerty. V roce 2016 také vystoupila na hudebním festivalu Benátská!, kde sklidila bouřlivý aplaus publika.

Hana Zagorová vystoupila pro tisíce lidí na Dočesné v Žatci v roce 2017
Zemřela milovaná Hana Zagorová. Vzpomínejte s námi, jak vystupovala u nás

Legenda populární hudby a držitelka ocenění Český slavík před dvěma lety dorazila do České Lípy, kde vyprodala Kulturní dům Crystal. Českolipský koncert byl beznadějně vyprodaný, fanoušci její výkon ocenili potleskem ve stoje. Hana Zagorová zazpívala jak písně z desky Já nemám strach, tak i populární hity.