Při vstupu do areálu na děti čekal pohádkový Kamzík Les, který byl plný kouzelných bytostí. Při plněný různých a zábavných úkolů se děti dostávaly na stopu kamzíkovi, kterého mohly objevit na konci své dobrodružné výpravy. Při plnění úkolů nezůstávaly pozadu ani dospělí, kteří poctivě plnili úkoly spolu s dětmi. „Moc se nám tu líbí. Po včerejším upršeném počasí je to změna. Vnučka je nadšená, baví ji to a my se rádi pobavíme s ní,” řekl pan Horáček.

Po zdolání pohádkového lesa se mohly děti těšit na velmi oblíbené malování na obličej, kde slečny plně vyhověly dětským přáním. Nezůstávalo se pozadu ani při „falešném“ tetování, kde byl výběr opravdu velký. Na chuť si tak přišli i dospělí, kteří si na ruku mohly vytetovat třeba buldočka.

Areálem se nesl dětský křik a smích. Byl to náznak, že na scénu přišla Lumpína se svým kamarádem dráčkem Lumpíkem, kteří společně přiletěli z nedaleké země Lumpačsko, aby mohli zazpívat a zatancovat dětem pro radost. Áňa, Pó a pes. Další krásné vystoupení, které pobavilo i dospělé publikum. Talentovaný pejsek Barney svými tanečními pohyby dokázal rozproudit všechny děti kolem sebe. Usmívající se princ Pó a krásná princezna Áňa se o zábavu postarali s grácií. O texty písniček se postaral Pokáč, který se svou hudbou vystoupil od šesti hodin.

Zlatým hřebem vystoupení byla oblíbená dětská skupina Čiperkové, která dokázala vykouzlit na tváři úsměv kdejakému bručounovi. Skupina je známá svými písničkami Vosy, Housenka nebo Mašinka.Dětský smích a křik byl známkou dobře zvládnuté akce, která dlouho zůstane v paměti dětí a dospělých. „Nejvíce se těším na Čiperky, ale všechno se mi líbí. Mám ráda Lumpínu i Áňu, Pó a psa. Jsem ráda, že je můžu vidět,” řekla sedmiletá Lucinka.

Kristýna Hartmanová