CENTRUM BABYLON
od 20 hodin
All inclusive párty ve čtyřech sálech. Připravena je bohatá tombola, ve které se hraje o více jak 140 cen. Připraveno je Ein Kessel Buntes nebo vystoupení Karla Gotta revival.

KC VRATISLAVICE 101010
od 20 hodin
Silvestr v „desítkách." Po loňské vydařené premiéře zve opět liberecký Big´O´Band a další hosté na Silvestr v Desítkách. V ceně vstupenky je půlnoční přípitek a malé občerstvení. S tancem o tyči vystoupí Jitka Sitová, light a UV show předvede Team Fireshow JBC.
Vstupné: 380 korun

KLUB VLAK
od 20.30 hodin
Silvestr ve Vlaku v rytmu oldies.

HOTEL ZLATÝ LEV
od 20 hodin
Silvestrovská párty Black&White. Umělecká vystoupení, dvě živé kapely, slosování vstupenek o zajímavé ceny. V ceně vstupenky je silvestrovský program, uvítací přípitek, bohatý celovečerní raut včetně půlnočního sektu a popůlnočního občerstvení. Po celý večer pivo a víno zdarma.

HOTEL PETRA
od 20 hodin
Silvestrovským večerem provede kapela The Sharks. V ceně vstupného je aperitiv, večeře, občerstvení, přípitek a novoroční gulášek.
Vstupné: 790 korun

RESTAURACE BÍLÝ MLÝN
od 11 hodin
Oslavit příchod nového roku můžete už v poledne silvestrovským degustačním menu, které připravil šéfkuchař Marek Jelínek. Po Welcome drinku si pochutnáte na Amuse Bouche, Fish platte, Steak Charolais nebo Foie Gras.
Vstupné: 1213 korun

HOTEL JEŠTĚD
od 20 hodin
Silvestr nad oblaky. Připraven je bohatý raut a koktejlový bar. Alkoholické i nealkoholické nápoje jsou v ceně zakoupené vstupenky. Zajištěna je i doprava na vrchol Ještědu. Lanovka bude v provozu od půl sedmé do půl osmé hodiny večerní a od půl druhé do půl třetí hodiny ranní. Parkoviště k dispozici pro hosty.
Vstupné: 1990 korun

ĎÁBELSKÁ HUŤ
od 20 hodin
Oslavu příchodu nového roku v Ďábelské huti doprovodí DJ Hrusha, DJ Peter Kay, DJ Bodie nebo DJ Mirra.

KLUB HAD
od 19.30 hodin
Duck The Mainstream: Silvestr v hadovi . Na programu jsou tři soutěže nebo půlnoční fireshow.

GOLF BAR
od 18 hodin
Silvestrovská párty se neobejde bez rautu, DJ´s a drinků.
Vstupné: 70 až 1490 korun

AUTENTICA
od 12 hodin
Silvestrovské degustační menu o pěti až šesti chodech. Italský předkrm, ručně vyrobené těstoviny nebo třeba čerstvý filet z vykostěné ryby.

HOSPODA SMEŤÁK
od 18 hodin
Rozlučkou s končícím rokem provede DJ Ali. Připravena je tombola o ceny.

MAXIMAL CLUB
od 20 hodin
Speciálně vyzdobený klub, silvestrovská nabídka a tři DJ´s. Vstup od 16 let.
Vstupné: 50 až 100 korun

U CHOBOTA
od 21 hodin
Konec roku za doprovodu „Archiv rocku."