VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jsem tlustá a jsem na to hrdá. Říká dívka, která se nechává přítelem vykrmovat

Liberec - Čtyřiadvacetiletou Martinu (na fotografii) si na ulici nespletete. Je totiž prostorově výraznější. Zatímco ostatní dívky a ženy se svojí nadváhou bojují a svá těla kvůli tomu leckdy nenávidí, Martina je spokojená. Patří totiž mezi skupinu, kterou zahraniční média označují jako BBW comunity česky něco ve smyslu příznivci tloušťky.

25.1.2013 23
SDÍLEJ:

Baculky. Čtyřiadvacetiletá Martina. Má nadváhu a nevadí jí to.Foto: archiv

Tato komunita má řadu zástupců i u nás. Martina se mezi milovníky a milovnice baculek zařadila tehdy, když si ji přítel začal vykrmovat a ona zjistila, že se jí to líbí. Nyní se rozhodla veřejně objasnit, v čem tato záliba spočívá.

Martino, prozradila jsi na sebe, že tě přítel vykrmuje. Věděla jsi to od počátku? Kdy sis to naplno uvědomila?

Málokdo o sobě prozradí, že rád vykrmuje dívky, takže nevěděla. Dozvěděla jsem se to postupem času. Já rostla a přítelovi se to čím dál více líbilo a pak se sám přiznal. A já to uvítala. Mé tělo se mi líbilo a když se líbilo i příteli, byla jsem nadmíru spokojená a šťastná.

Kolik jsi v té době vážila a kolik jsi s jeho pomocí dokázala přibrat?

V roce 2008, kdy to všechno začalo, jsem vážila 95 kilo. Nikdy jsem nebyla žádný drobek. A dnes vážím 125 kilo.

Pro většinu čtenářů bude asi myšlenka cíleného tloustnutí nepatřičná, zvrácená. Dokážeš to nějak vysvětlit, co se ti na tom líbilo a proč jsi přibírala?

Už od malička jsem byla baculatá, lidem v mém okolí se to nelíbilo a slýchávala jsem dost narážek a pošklebků. Když jsem vyspěla, všimla jsem si, že kluci se otáčí nejen po mých hubených kamarádkách, ale i po mně. První důvod tedy byla odlišnost a přízeň mužů. Líbila jsem se okolí líbila jsem se i sama sobě. Dalším důvodem byla obliba ve vaření a pečení.

A jak reagovalo okolí? Přece jen, když přibere člověk 5 kilo, je to něco jiného, než když ztloustne o 20 kilo. Sama jsi řekla, že chlapci reagovali pozitivně. Kdo reagoval negativně a jak?

Těm, co záleželo na vzhledu, přízni, penězích ti reagovali negativně. A říkali, ať se sebou koukám něco dělat. Ti, kteří hleděli na to, jaký je člověk uvnitř, to neřešili…

Můžeš čtenářům popsat, jak takové vykrmování v praxi probíhá?

Tak v prvé řadě musí být chuť k jídlu což je často. Nerozumím těm, co si jídlo odpírají. Tolik dobrot co je kolem nás… Byl by hřích to vše neochutnat a nenacpat si tím bříško. Samotné vykrmování probíhá většinou tak, že si navaříme nebo zajdeme někam do restaurace či objednáme pizzu… a s radostí mě pozoruje, jak mi chutná, sem tam pohladí mé bříško. Potom mi nachystá plno laskominek, které mám ráda. Udělám si pohodlí a sama nebo za pomoci přítele začnu jíst všechny ty dobroty. Mám na sobě oblečení, které je mi malé, aby to vyniklo. Každé takovéhle vykrmování skončí sexem.

Takže to považuješ za neškodnou zálibu?

Dost lidí si stěžuje na nedostatek sexu. Ženy na to, že jejich muži přijdou domů z práce se slovy „co bude k večeři?". Jídlo do sebe nahází, ani si ho nevychutnají a odvalí se sami na gauč. Muži na to, že jejich ženy na sex nejsou. A proč tomu tak je? Ale ony se jen bojí, že své partnery nepřitahují… V tomhle vztahu je vše naopak. Neberu to jako zálibu, ale jako něco krásného, nenahraditelného v našem vztahu.

Baculky jsou v naší společnosti pořád tak trochu tabu. Na internetu už ale vznikají skupiny jejich příznivců, první seznamky, galerie…může to změnit pohled lidí na ženy s nadváhou?

Vždy bude plno názorů o tom, co je dobré, co špatné, co hezké a co zase ošklivé. Každý jsme jiný, každý uznáváme něco jiného. Ale je jen a jen dobře za to, že stud jde pomalu stranou a pomalu vznikají ty stránky.

Máš odhad, kolika chlapům se líbí silnější ženy? Sama jsi říkala, že jsi neměla problém takového najít.

Na tuhle otázku nejde odpovědět. Protože ani po štíhlé holce nejdou všichni chlapi. Třeba já nikdy o přízeň mužů neměla nouzi. A budu ráda, když si to uvědomí všechny mladé holky, které mají trauma z toho, že jsou tlusté.

Připusťme, že skrytých obdivovatelů XXL žen je mezi muži docela dost. Někteří by třeba chtěli vykrmování zkusit. Čím doporučuješ začít? Jsou na to potřeba nějaké pomůcky? Kde se o tom dá něco přečíst?

Pomůcky netřeba. Některé holky jsou u toho rády přivázány, co vím. Je to trošku divadlo. Ale jinak jde hlavně o to jídlo. Takže potřebuješ nakoupit kvalitní potraviny, pizzu, nápoje. A fantazii se meze nekladou, každý by to měl dělat tak, jak se mu to bude líbit. Doporučuju začít četbou stránek na internetu, české o tom zatím žádné nejsou, ale třeba na facebooku jich už je spousta a sdružují se tam baculky i jejích příznivci. V poslední době mě zaujaly třeba stránky baculky.info nebo na facebooku třeba stránky Boubelon.

Slovníček pojmů

BBW Zkratka slov Big Beautiful Woman neboli česky velké krásné ženy. Používá se souhrnně pro všechny baculky.

SSBBW To samé, ale s předponu Super-sized neboli supervelké. Tato škatulka vznikla pro modelky, u kterých už nelze mluvit jen o tloušťce.

Feedee Žena (výjimečně i muž), která se nechává vykrmovat a vykrmuje se. Jakákoliv násilnost či nedobrovolnost tohoto aktu je pouze předstíraná.

Feeder Vykrmovač. Většinou zastává roli dominantního muže, který nutí ženu jíst až k prasknutí. Nemusí to tak být vždy.

Facesitting Sezení na obličeji. Obvykle záliba BBW párů.

Budu přibírat, dokud se budu cítit dobře. Tak do 200 kilo

Baculky. Dvacetiletá Andrea z Jablonce nad Nisou.

Dvacetiletá Andrea z Jablonce nad Nisou neví, kolik váží. Její osobní váha je totiž do 150 kilogramů a ta už nestačí. Přesto mladá dívka neuvažuje o hubnutí. Jejím cílem je vyjíst se až do 200 kilogramů.

„Budu přibírat do doby, dokud se budu cítit příjemně. Zatím jsem v životě nejvíc měla 170 kilo a cítila jsem se fajn, takže víc by neměl být problém," hrdě prohlašuje.

Ty asi nemáš, Andreo, mezi muži o ctitele nouzi, viď?

Mužů, kterým se líbí baculky, je celkem dost, i když spousta z nich by se k tomu veřejně nepřiznala, jelikož je přece společenská sebevražda říct před kamarády v hospodě, že se mi líbí baculky. Já mám ctitelů dost, ale pořád tak nějak čekám na toho pořádnýho chlapa.

Pořád se mluví o nebezpečnosti tloušťky. Spatřuješ ve své váze i nějakou výhodu?

Například při plavání tuk plave, takže šance, že se utopím, je nulová, navíc jsem nikdy neměla žádnou zlomeninu a přisuzuju to tomu, že kosti mám dobře obalený a nemělo by se jim nic stát. A hlavní výhoda je v tom, že baculky jsou přece krásný holky .

A co ty nevýhody? Třeba při sportu nebo v MHD?

Tak samozřejmě doktorům se moje váha nelíbí, ale je to moje věc, co se svým tělem dělám. V autobuse problémy nemám, i když občas, když jsou úzký uličky, tak se mi prochází hůř. Při sportu mě to samozřejmě omezuje, proto dělám jen sporty, co mě baví a nejsou tolik náročné.

Ty se netajíš tím, že jsi zkoušela vykrmování. Jak to probíhalo?

Feeding jsem provozovala se svým bývalým přítelem, který byl nebo spíš pořád je feeder (vykrmovač, pozn. red.) Jelikož jeho znalosti v tomhle odvětví jsou minimální, takže to bylo spíš takový vykrmování nevykrmování. Celé dny jsme se váleli a já jedla, on mě někdy krmil, prostě pohodové dny. Tehdy jsme měli cíl 200 kilo, ale pak jsem zjistila, že je nesmysl dávat si hranice, budu přibírat, dokud mi bude fajn.

Bude podle tebe těžké najít kluka, který najde zálibu v tom, že tě bude vykrmovat?

Problém je v tom, že většina feederů si o tom chce akorát povídat na internetu a ne to provozovat, ale doufám, že najdu.

Znáš nějakou jinou baculku, která se nechává vykrmovat?

Osobně ne, ale z doslechu o jedné vím

Autor: Tomáš Lánský

25.1.2013 VSTUP DO DISKUSE 23
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu PLASTIKÁŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlásit se e-mailem nebo osobně na adrese sídla firmy ul. 1. máje 97/25, 460 07 Liberec 7.. Pracoviště: Justone s.r.o.-005 (ti group automotive systems s.r.o.), Svárovská, č.p. 695, 463 03 Stráž nad Nisou. Informace: Nataliia Danylych, +420 606 607 688.

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč

Montážní dělníci mechanických zařízení MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE mechanických zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 44. Poznámka: Místo výkonu práce: České mládeže 452, 460 08 Liberec 8, Praxe na pozici operátor ve výrobě výhodou, manuální zručnost, Směnnost dle druhu výrobní linky - 2 směny, 3 směny, nepřetržitý provoz, Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, Kontaktní osoby: Věra Kučerová, Hana Trávníčková, e-mail: Vera.Kucerova@webasto.com, Vera.Kucerova@webasto.com, Hlásit se e-mailem nebo osobně každé pondělí od 13.00 do 15.00 hod.. Pracoviště: Webasto roof & components czech republic s.r.o.-001, České mládeže, č.p. 452, 460 08 Liberec 8. Informace: Věra Kučerová, .

Obchod - Obchod Obchodní referent 25 000 Kč

Odbytoví agenti Prodejce. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt: Patrik Kraus, e- mail: patrik.kraus1@vodafone.com, Tel.č: 773 702 005 , Nástup možný ihned!!!! , Vaším denním chlebem jako konzultanta na partnerské prodejně Vodafone bude zjišťování potřeb zákazníků a aktivní nabídka služeb i příslušenství. , Důležitá pro nás je spokojenost zákazníka. , Nabízíme příležitost využít obchodního ducha a možnost ovlivnit si výši své mzdy. , Koho hledáme: , Zájem o prodej , Komunikativnost , Chuť učit se novým věcem a rozvíjet se , Zájem o nové technologie , Tah na branku, soutěživost, ale zároveň i týmového ducha , Základní znalost práce na PC , Středoškolské vzdělání , Pečlivost , Nabízíme: , Nadprůměrné mzdové ohodnocení (20.000,- až 40.000,-Kč) , Karierní růst , Motivační soutěže o atraktivní ceny, firemní akce , Profesionální prostředí, možnost flexibilních směn , Školení prodejních a komunikačních dovedností , Pokud Vás tato pozice zaujala, rádi Vás poznáme i my. Pečlivě si přečteme Váš životopis. Každou žádost vyhodnotíme, ozveme se a domluvíme si podmínky vzájemné spolupráce.. Pracoviště: Partnerská prodejna vodafone cz,a.s. liberec nisa, České mládeže, č.p. 456, 463 12 Liberec 25. Informace: , .

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 25 000 Kč

Svářeči INSTRUKTOR SVAŘOVÁNÍ, IWP. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: , - vzdělání - minimálně SOU, - min. 2 roky praxe v oboru svařování, metody MIG/MAG, TIG nebo obalená elektroda, příp. plamen, - příjemné vystupování, - samostatnost, - přátelská povaha, Nabízíme: , - zaměstnání v perspektivní firmě, zaměstnanecké výhody - stravenky, školení, sick days, - pravidelná 8hodinová pracovní doba bez víkendů, - nástupní plat od 25.000,- Kč, Životopisy včetně případného kontaktu na podání referencí posílejte na e-mail: jana.wollmannova@artweld.cz. Pracoviště: Artweld s.r.o.-004, Ještědská, č.p. 218, 460 08 Liberec 8. Informace: Jana Wollmannová, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pracovníci kamenolomu a specializované firmy vytahovali 18. července pomocí jeřábu téměř 73 tunový žulový kvádr. Monolit o objemu 27,5 metrů krychlových bude sloužit jako materiál pro sochaře Jaroslava Rónu (na snímku).

Žula je královna kamene a má mnoho podob, říká malíř a sochař Jaroslav Róna

Ilustrační foto.

AKTUÁLNĚ: Hasiči zasahují u požáru lesa v Hamru na Jezeře

AKTUALIZOVÁNO

FOTO: Liberec začal výhrou. Pět minut před koncem rozhodl Pázler

Liberec - Dlouho to na úspěšné vykročení nevypadalo, ale konec dobrý, všechno dobré. Liberec vstoupil do nejvyšší fotbalové soutěže Fortuna ligy vítězně. V 1. kole porazil doma U Nisy Karvinou 1:0. Pět minut před koncem vystřelil Slovanu první tři body podzimní sezony střídající žolík Jan Pázler, nováček v liberecké sestavě.

Babička neposílala vnuka do školy, zameškal 450 hodin

Liberec – Až dva roky ve vězení může strávit babička malého chlapce z Liberce.

FOTO: Do Dnů lidové architektury se nově zapojil i Dlaskův statek

Liberecký kraj - Již po páté mohou lidé navštívit o víkendu v rámci Dnů lidové architektury vybrané stavby lidové architektury typické pro Liberecký kraj. Letos se otevřelo 15 objektů napříč celým krajem.

Autobusy z Lužických hor do Německa jezdí už měsíc

Jablonné v Podještědí – Nová autobusová linka spojující Nový Bor, Cvikov a Jablonné s německým Oybinem a Žitavou jezdí už déle jak měsíc.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT