CAROLA, KAROLKA I ČERVÍK PEPÍK. Sbory ze ZUŠ Jabloňová dnes rozezpívají prostory libereckého OC Forum přesně v 18.00 hodin. Připojí se k nim, stejně jako loni, i muzikálový zpěvák Jan Kříž.

Česko zpívá koledy v OC Forum Liberec.

Zpívat se bude na celkem 722 místech a Liberec bude jedním z nich. Kdo přijde zazpívat známé české koledy, třeba Nesem vám noviny a navíc bude mít ty naše v ruce, získá nejen příjemný pocit, ale i pozvání na svařák Domu vína nebo sladkosti z Cukrárny Jahůdka či Jizerských pekáren.

Zpívat se bude také na náměstí ve Frýdlantu nebo Hrádku nad Nisou. Tradici si zopakují také obyvatelé Bílé či Pěnčína. V liberecké Jedličkárně nebo Centru sociálních služeb, kde se rozezpívají hned ti domy s pečovatelskou službou. S předstihem, už v 17.00 si zazpívají děti ze ZŠ v Ruprechticích před kostelem sv. Antonína Paduánského.Nalaďte se na Vánoce.

A pokud se při zpívání vyfotíte a fotky pošlete na naši adresu liberecky@denik.cz, můžete se s nimi pochlubit v pátečním vydání Libereckého deníku a na našich webových stránkách. Nechte úklidu a přijďte se s Deníkem vánočně naladit. Těšíme se na vás.

Než si s námi zazpíváte, můžete získat podpis od hráčů Bílých Tygrů. Od 16 hodin mají v OC Forum autogramiádu a pak si možná zazpívají s námi.

Fotografie z akce naleznete ještě dnes na webu Libereckého deníku.