I přesto, že Vánoce jsou označovány za nejkrásnější období v roce, často mohou být stresující. Mnohým z nás se honí hlavou otázky typu: Jakým dárkem ho/ji potěším nejvíce? 

Proto jsme se letos rozhodli, že svým čtenářům s výběrem trochu pomůžeme a připravili několik soutěží. Oslovili jsme vybrané partnery a svým dílem nakonec přispěli: Zámecký pivovar Frýdlant, Slovan Liberec, Knihkupectví a antikvariát Fryč, CineStar Liberec a studio Yogaholick.

Zámecký pivovar Frýdlant si pro soutěžící připravil nejen pivní sudy dvou velikostí a síťovku piv, ale též pivní kalendář na rok 2018. A boj mohl začít. Nakonec v něm uspěl a získal první místo Josef Melichar. „Soutěž byla určitě zajímavá a ceny hodnotné. Výhra mě překvapila a soudek využijeme pravděpodobně v teplejších měsících na zahradě u chaloupky,“ dodal výherce.

„Hned, jak jsem viděla soutěž Deníku, ve které se hrálo o dárky od Slovanu Liberec, neváhala jsem a odpověděla na soutěžní otázku. Sedmiletý syn Matoušek totiž za Slovan hraje a tak bylo jasné, kam případná výhra poputuje. Dostane ji pod stromeček ,“ pronesla Martina Petrášková, která vyhrála permanentku na fotbalová utkání.

Knihomoly oslovila soutěž, ve které mohli vyhrát poukázku do Knihkupectví a antikvariát Fryč v různých hodnotách, a to 1.000, 500 a 250 korun. „Facebookovou stránku Libereckého deníku sleduji čerstvě, a když se mi na zdi objevilo oznámení o nové adventní soutěži, neváhal jsem, přečetl si rozhovor na webu a odpověděl na soutěžní otázku. Za pár dní mi přišel email, že jsem vyhrál první cenu,“ komentuje své vítězství Martin Štefanov. A co za poukázku pořídí? „Jsme rodina čtenářů, takže letos Ježíšek, stejně jako každý rok, nadělí pod stromeček knihy, ale tentokrát se může rozšoupnout,“ dodává se smíchem výherce.

Největší zájem byl o volňásky do multikina Cinestar Liberec, doplněné šampaňským. „S Libereckým deníkem spolupracujme už delší dobu (pravidelné filmové tipy, pozn. redakce) a spolupráce nám vyhovuje. Proto, když nás redaktor oslovil s nabídkou soutěže, nebylo nad čím váhat,“ doplňuje generální manažer pobočky Jaroslav Vrabec.

„Soutěž jsem objevila na facebooku, tak jsem zkusila štěstí, za to nic nedám, říkala jsem si. Otázka byla jednoduchá, odpověď jsem poslala a hned večer mi přišla zpráva, že se můžu těšit do kina. Radost mám obrovskou! Využijeme poukázky společně s manželem a dětmi mezi svátky na pohádku, všichni se moc těšíme,“ dodala ke své výhře vstupenek do kina Kateřina Turková z Jablonce nad Nisou.

Ti z vás, na které se štěstí neusmálo, nezoufejte, v lednu se můžete těšit na další soutěže o zajímavé ceny.