Je nejlepším střelcem v liberecké prvoligové historii a nejvíce libereckých gólů dal také za celou dobu působení Slovanu v evropských pohárech, tedy od roku 2000 až dodnes.

Rodák z Opavy, jemuž je letos 37 let, přišel pod Ještěd v roce 2000 a v sezoně 2001/2002 byl jedním ze strůjců historického prvního mistrovského titulu Slovanu. Také vydatně přispěl k největšímu mezinárodnímu úspěchu v dosavadní historii klubu, postupu do čtvrtfinále Poháru UEFA 2001/2002.

V roce 2003 přestoupil do 1. FC Slovácko, kde strávil následující dvě sezony.

V roce 2005 překvapivě přestoupil na Slovensko do MFK Ružomberok, se kterým v sezoně 2005/2006 získal slovenský titul a také se stal vítězem Slovenského poháru.

Na začátku roku 2007 se vrátil zpět do Česka, do Slovanu Liberec. V sezoně 2010/11 v zápase proti Bohemians Praha 1905 vsítil stý ligový gól, a stal se tak 59. členem Klubu ligových kanonýrů. V sezoně 2011/12 se v libereckém dresu dočkal dalšího ligového titulu.

INSPIRACE:

Kniha: řekl bych naučná a inspirativní literatura, pokud to takto nazvu životopisy úspěšných lidí, nebo např. momentálně kniha o psychologii v týmovém sportu

Hudba: Československá všeho druhu (Chinaski, Divokej Bill, Elán, Turbo…)

Film: historické novodobě natočené i starší (např. Gladiátor)

Malíř: tomuto neholduji

Vzor: otec

Živel: voda

Zvíře: pes

Herec: Donutil, Trojan

Politik: takový asi není…

Sport: fotbal, hokej, kolo

Jídlo: ryby

Nápoj: voda

Věc, bez níž se neobejdete: napsal bych rodina, ale věc momentálně mobil

Dopravní prostředek: auto

MÍSTA: 

V Liberci: Jizerské hory

V ČR: Hlavnice

Ve světě: všude s rodinou, nejlépe někde u jezera ve Švédsku či Finsku

MOTTO:

"Když něco dělat, tak na 100 %."

Čemu jste se v poslední době nejvíce zasmál?:

Téměř každý den synovi, jsou mu 3 a vymýšlí neuvěřitelné nesmysly… naposledy chtěl u moře v Chorvatsku vypustit ten velký ,,bažén" (moře) a vyčistit ho…