V areně a na venkovních stanovištích se letos představilo více než 50 sportovních klubů a oddílů nejrůznějšího sportovního zaměření. „Opět se povedlo na jednom místě propojit děti a rodiče s trenéry a vedoucími kroužků nejrůznějších sportů, a třeba jim usnadnit jejich sportovní začátky,“ řekl za pořadatele Lukáš Přinda.

Hlavní cíl organizátorů veletrhu je každoročně stejný – představit co nejširšímu publiku možnosti sportu v celém Libereckém kraji. V rámci doprovodného programu tradičně proběhl den otevřených dveří na sportovištích ve Sport Parku Liberec a zahájení nové sezóny veřejného bruslení.

To bylo letos opravdu speciální – poprvé se konalo přímo na ledě Home Credit Areny, kde si návštěvníci mohli zabruslit a nechat si i poradit od trenérů školy bruslení Bruslička. V celém areálu pak byly připraveny sportovní soutěže a závody pro děti – nemohl chybět oblíbený Sportovní víceboj s Týmem silniční bezpečnosti ani orientační závod po zákoutích Sport Parku. Na centrálním parkovišti Home Credit Areny pak proběhl také exhibiční fotbalový turnaj mládežnických kategorií mezi FC Slovan Liberec a FK Jablonec.