Hlavními hvězdami tentokrát byli Richard Müller, No Name, Mirai, Rybičky 48 nebo Jaromír Nohavica.

„Program se nám letos podařilo sestavit tak, že každý ze tří dnů byl úplně jiný, což jen dokazuje, jak široký záběr máme. Tradiční čtvrteční dárek pro nedočkavé jsme symbolicky pojali jako slovenský večer, kdy sedmi tisícům fanoušků zahráli například Richard Müller nebo No Name. Pátek byl nadupaný například díky Mirai a Rybičkám 48, vrcholem sobotního programu bylo vystoupení Jarka Nohavici, kdy z úžasné atmosféry musel mít snad každý husí kůži,“ informoval spolumajitel festivalu Petr Pečený.

Novinkou letošního ročníku byla Adifex Stage, která doplnila hlavní ČEZ Energy Stage a Hudební stan Rádia Impuls. Na ní se během pátku a soboty vystřídalo 16 kapel, v sobotu ji opanovali mladí interpreti v čele se Sharlotou, Viktorem Sheenem nebo Yzomandiasem.

„Za letošní návštěvu jsme hrozně rádi, většina festivalů se potýká s tím, že fanoušků chodí méně. My jsme vděční za to, že nám lidi udrželi přízeň a že i přes místy velmi náročné počasí byla návštěva prakticky stejná jako vloni,“ dodal ředitel festivalu Pavel Mikez.

Přípravy 30. ročníku začaly prakticky hned se skončením festivalu. První informace o programu Benátské! s Impulsem pro rok 2024 začnou organizátoři zveřejňovat na přelomu roku.