KAVÁRNA FANTAZIE otevřela v Moskevské před 3 měsíci. Kromě posezení si zde můžete koupit i ručně dělané výrobky.Naproti knihkupectví v Moskevské ulici před třemi měsíci otevřela útulná kavárna. Najdete v ní kout pro vaše ratolesti, do patra se jde do salonku, který je určený i pro větší skupinu, která by chtěla mít soukromí.

V nově zrekonstruovaných prostorách, které dlouhou dobu zely prázdnotou a před delším časem sloužily jako zlatnictví, najdete také mnoho výrobků ruční výroby, které si můžete zakoupit a v patře také každý měsíc jinou výstavu obrazů. „Máme tu výrobky z textilní dílny Jonáš a Zorka, keramiku z Tulipanu, textilní dílny Ráj molů," vyjmenovala majitelka kavárny Fantazie Lucie Špániková.

KAVÁRNA FANTAZIE otevřela v Moskevské před 3 měsíci. Kromě posezení si zde můžete koupit i ručně dělané výrobky.

Jednou za měsíc tu také probíhá odpoledne se svíčkami a kavárna se zapojila i do sbírky pro Afriku.

O blaho zákazníků se starají dvě blondýnky a v nápojovém lístku najdete kromě kavárenské klasiky velký výběr vín, domácí limonády nebo jogurtové koktejly. V nabídce mají i něco na zub každý týden mění zákusky, většinou podle sezóny. Teď na podzim je to štrúdl, ale i čokoládový dort. Najdou se i slané pochutiny jako nachos, olivy, pražená kukuřice nebo chipsy.

Kavárna Fantazie je nekuřácká, kuřáci ale nemusí zoufat, na terase, která je před vstupem jsou tři kuřácké stoly a majitelka je připravená i na zimu, kromě dek pro tabákuchtivé pořídila i přímotop, který terásku vytopí.

„ Před Vánoci bychom chtěli pořádat adventní trhy s punčem, rozsvícením stromečku a samozřejmě s výrobky, které budou vhodným dárkem," doplnila Špániková.