Kristýna Casková nastoupila v neděli 12. června v půl čtvrté odpoledne v ulici Fügnerova do autobusu firmy Student Agency a odjela do Prahy na Černý Most. Tam se měla vrátit zpět do Diagnostického ústavu v Praze 4 z povolené dovolené u rodiny. Do ústavu však nedorazila a nepodala o sobě nikomu ani žádnou zprávu.

"Vzhledem k tomu, že do současné doby byla všechna provedená opatření a šetření k jejímu pobytu či výskytu negativní, žádáme o pomoc při pátrání širokou veřejnost. Pokud máte jakékoliv informace k uvedené sedmnáctileté dívce, sdělte je policistům osobně na kterékoliv služebně nebo telefonicky na lince 158," uvedla tisková mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Dívka, po které policie pátrá, je 165 centimetrů vysoká, má hubenou postavu, hnědé vlasy, které jsou rovné a dlouhé a zelené oči. Na zápěstí pravé ruky má tetování, tři křížky. Při odjezdu na sobě měla modré džíny, které byly na kolenou roztrhané, krátké černé tílko, světle modrou džínovou bundu do pasu a černé sportovní boty. U sebe měla červený kufr na kolečkách.