Víte, kolik miliard by bylo potřeba k opravení všech silnic II. a III. třídy v Libereckém kraji? Odpověď přináší čtvrteční Liberecký deník, včetně přehledu silnic, které jsou nejvíce zničené. Dále se dozvíte podrobnosti o novém hráči mezi autobusovými dopravci na lince Praha – Liberec. Od února zde jezdí také ČSAD Liberec. Jeho ředitel se svěřil s prvními dojmy.

Podle posledního průzkumu nabízí osmadevadesát procent firem v Libereckém kraji zaměstnancům různé benefity. Nejčastěji jsou to stravenky, mezi méně rozšířené patří třeba dotované očkování proti chřipce.

Na cukrovku, či spíše její důsledky umírá stále vysoké procento lidí. Při léčbě inzulínem nyní existuje užitečná novinka v podobě takzvaného přeplněného pera. Důležitá je ovšem prevence. Zda člověk trpí cukrovkou mohou prozradit i změny na očním pozadí. Oční klinika v Liberci proto nabízí zdarma vyšetření v rámci preventivního programu.

Zasněženou zahradu v Lidových sadech ovládne pět regionálních kapel. Již po čtvrté se tu koná zimní festival FrozenFest.

Na sportovní straně se můžete dočíst o vstupu Kondorů do basketbalového poháru Final 8. Fotbaloví příznivci se dočtou, jak hrál Slovan proti polskému Kielci, a také v den voleb do Okresního fotbalového svazu Deník představuje tři kandidáty na post předsedy.