Pondělí 23. května
Necelých 600 lidí z Frýdlantska, kteří pracují v Průmyslové zóně Jih v Liberci, již nebude sváženo firemními autobusy, ale veřejnou dopravou, kterou zajistí Liberecký kraj.

Úterý 24. května
Strach z vyvlastnění svých pozemků mají obyvatelé ulic Javorová na pomezí Ruprechtic a Lidových sadů. Územní plán totiž počítá s rozšířením ulice a stavbou mostu. Rozšiřovat už ale není kam, aniž by se zasáhlo do vlastnických práv.

Středa 25. května
Bývalý primátor Liberce Jan Korytář o sobě dává znovu vědět, nyní díky námitce k územnímu plánu. Chce například, aby byly zachovány zahrádkářské osady.

Čtvrtek 26. května
První zaměstnance už přijímá firma, která v Hrádku nad Nisou staví novou fabriku pro 300 lidí. Deník zjistil, že nyní firma nabízí dvě volné vysokoškolské pozice – hlavního mechanika a specialistu nákupu, dělnické profese má nabírat přes léto.

Pátek 27. května
Do Liberce zavítal známý cirkus Jo–Joo. V exkluzívním rozhovoru pro náš list jeho principál prozradil, že až za dva roky do města pod Ještědem přijede, bude to se cvičenými hyenami.

Sobota 28. května
Liberec naplno ovládla Bambiriáda, přehlídka dětských souborů z celého kraje. Náměstí Dr. E. Beneše zaplnilo neuvěřitelných 1 200 mladých účastníků z 56 dětských souborů.

Neděle 29. května
Víkend patřil zvířatům: V Oldřichově probíhal Den včely, u liberecké Tipsport arény závodili psi v agility a Zoo Liberec nabídla všem dětem vstup zdarma.