Pondělí 18. dubna
Třídenní návštěvu Libereckého kraje zahájil prezident Václav Klaus s manželkou Livií. Jak s humorem přiznal, program měl tak nabitý, že mu na oblíbený tenis nezbyl čas.

Úterý 19. dubna
Politické strany, které se po odvolání primátora a dvou radních ze Změny pro Liberec dohodly na menšinové koalici, začaly jednat s dalšími členy Změny o případné podpoře.

Středa 20. dubna
Obce Višňová a Kunratice na Frýdlantsku se bouří proti záměru polského investora postavit těsně u hranic dvaapadesát větrných elektráren.

Čtvrtek 21. dubna
Zelený čtvrtek uctili křesťané v hejnické bazilice pradávným zvykem omývání nohou dvanácti starcům, kteří zastupují dvanáct Kristových učedníků. Obřad má ukázat, že ti největší by měli umět posloužit těm nejstarším.

Pátek 22. dubna
Výstava kreseb, nazvaná Velikonoce očima dětí, zaplnila až do soboty zasedací síň liberecké radnice. Letošního třináctého ročníku se zúčastnilo třicet libereckých mateřských škol.

Sobota 23. dubna
Kolem Bílého Kostela a Hrádku nad Nisou se jel čtrnáctý ročník automobilového závodu Rally Lužické hory. Na start se za téměř letního počasí postavilo 137 posádek, což je podle pořadatelů rekordní počet.

Neděle 24. dubna
I přes varování dopravních policistů motoristé o Velikonocích hojně bourali. V celém kraji zahynuli o prodlouženém víkendu na silnicích čtyři lidé. Velikonoce patřívají k nejtragičtějším obdobím v roce. Na silnice vyrážejí sváteční řidiči.