Pondělí 13. prosince
Hasičský záchranný sbor otevřel v Liberci nový objekt chemické a technické služby. I navzdory tomu, že v příštím roce přijde o miliardy z rozpočtu a ze služby bude muset odejít osmnáct hasičů.

Úterý 14. prosince
Střední průmyslová škola textilní v Liberci se má stěhovat do nových prostor. Protestuje ale, protože v novém objektu není místo na vzácnou sbírku textilních strojů.

Středa 15. prosince
Liberecko pohřbil příval sněhu. Frýdlant, Hejnice, Lázně Libverda a Nové Město pod Smrkem vyhlásily kalamitní stav, na trati z Jindřichovic do Dolní Řasnice nejezdily vlaky. Sněžení pokračovalo celý den.

Čtvrtek 16. prosince
Zasedala liberecká městská rada. Primátor Jan Korytář zde mimo jiné zrušil plánovanou zakázku pro firmu Syner na revitalizaci Soukenného náměstí.

Pátek 17. prosince
Nočním lyžováním zahájil provoz nově vybudovaný skiareál na Javorníku. Areál pojme až dva tisíce lidí a je zaměřený především na rodiny s dětmi. Začátek hlavní sezony hlásí i v jiných areálech, například v Bedřichově, na Ještědu a na Špičáku.

Sobota 18. prosince
Do Liberce přivezli brněnští skauti betlémské světlo. Čeká na katolické faře a na Štědrý den bude vystaveno v kostele sv. Antonína Velikého.

Neděle 19. prosince
V Kulturním domě proběhl tradiční adventní koncert proslulého dětského pěveckého sboru Severáček. Tentokrát oslavoval i pětaosmdesáté narozeniny zakladatele a sbormistra Milana Uherka.